Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt terveltem ki, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt terveltem ki, hogy ha legközelebb talizok a barátommal, meglepem azzal, hogy puncimon/ban tálalom a desszertet, úgyis imádja az orális szexet. Mit lehetne ilyen módon felszolgálni?

Figyelt kérdés
Nem marhapörköltre gondolok tarhonyával, hanem valamilyen gyümölcsre... Csinálta már ezt valaki? Milyen volt a fogadtatás???
2008. aug. 6. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szuper ötlet, főleg ha szereti az orál szexet :-) Ne csak a puncidhoz rakj, hanem középen végig a felső testeden. Hezdje ott, az majd húzza az agyát egy kicsit. Rengeteg gyümölcs van most, amiből válogathatsz. Olyanokat válassz, amiket a leginkább szeret. Pici falatokra vágd a gyümit, hogy azzal ne kelljen szenvednie. Jah és ha már gyümit veszel, akkor vegyél mellé tejszínhabot is, mert a pasikat izgatja a tejszínhabcsúcs a mellen vagy bárhol :-)
2008. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan ismered a barátodat hogy vevő e az ilyen dolgokra.Szerintem jó ötlet.Kedvelt ilyenkor a tejszínhab.Igaz azt nem tudod a pun-ba nyomni,de pl csinálhatsz magadnak tejszínhab bugyit.Lehet kapni csokis habot is.

(Kíváncsi vagyok az eredményre)

2008. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jó ötleteket kaptam :)
2008. aug. 6. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre a célra a legmegfelelőbb gyümölcs az eper szerintem :) De csokiszirup se lehet rossz.
2008. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hmm eper tejszínhab.. ajajjj.. biztos hogy jó ötlet! nagyon örülni fog a párod!!:)
2008. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért óvatosan, igaz, te tudod mire vágyhat a párod, de sok olyan fiút ismerek, és én is közéjük tartozom, akik annak ellenére, hogy szeretik az orális szexet, egyszerűen irtózik az evés és a szex összekapcsolásátólm legyen szó gyümölcsről, zöldségről, akármiről... valahogy nagyon idegen tőlem ez a dolog, és ha szóbakerült, sok barátom is húzta a száját... nem akarlak lebeszélni róla, csak gondoltam szólok, hogy van, akinek az ilyesmi nem fekszik :)


...de nektek jó szórakozást kívánok ;)

2008. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az excsajom tejszínhabot fújt oda. Nem volt kellemetlen lenyalni, inkább sak szokatlan az első néhány pillanatban.
2008. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!