Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatnám el érthetően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám el érthetően a páromnak, hogy hogyan bánjon a csiklómmal?

Figyelt kérdés
Mindig úgy ér hozzám, hogy az már "túl jó". olyan, mintha fájna is picit...
2008. aug. 6. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Hát a száddal!! Vagy irányítsd a kezét.
2008. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak mondd meg neki, hogy egy kcsit óvatosabban csinálja. Vagy irányíts a kezeddel a kezét, és úgy érezni fogja, hogy milyen erősen jó neked.
2008. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Először beszíod a levegőt, majd kifújás közben úgy artikulálsz, hogy az számára is felfogható, értelmezhető jelsorrá álljon össze.
2008. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok debil... már szóltam neki természetesen, csak azt gondoltam, taláán itt lest valakinek jó ötlete......
2008. aug. 6. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
miközben a csiklódhoz ér akkor mondd neki h ez túl erős vagy túl gynege közben irányíthatod is a kezét, hogy hol jobb neked vagy hogyan mozgassa stb..
2008. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez minden pasival megesik sztem. Én olyankor sziszegek egyet, mint amikor fáj vmi. Az én pasim veszi a lapot. Ha a barátod nem veszi, akkor mond neki hogy nem csinálná-e kicsit finomabban, mert elég érzékeny vagy ott lent. Ezeken kívül nincs más megoldás, mond neki aztán kész.
2008. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondtak neki, OK, sztem annyira beléd feledkezik, hogy annyira erősen csinálja, hogy már nem jó. (Természetresen jót akar neked.) Azt is csinálhatod, hogy vezeted a kezét és úgy mutatod emg, hogy mi a jó neked vagy esetleg te mutatod meg, hoyg mia jó. Valamelyik biztos bejön.
2008. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!