Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasimat rá akartam venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasimat rá akartam venni múltkor hogy legyen előjáték, erre azt mondta nem szereti, a kajához hasonlította, hogy ő nem szereti az előételt, csak a főételt. Miért nincs előjáték?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mondd meg neki hogy nem laksz jól csupán a főételtől, azt meg nem akarhatja hogy éhezz:)
2008. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint ő is azok közé tartozik, akik csak dugni karnak?Nincs is igazi érzelem???Régóta vagytok együtt? Valahogy mondd meg neki,hogy neked jobban esne,ha előjáték is lenne,mert így csupán olyan vagy neki mint egy kurva ,hogy megvol és mehetsz.Sok sikert!
2008. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Beszélj vele erről, mert így tényleg olyan, mintha csak dugni akarna, önző és nem nézi azt, hogy neked mi a jó. Nem is értem, hogy engeded neki, hogy semmi "bemelegítés" nélkül hozzád érjen. Addig nincs szex, amíg nincs előjáték. Neki kell kompromisszumot kötni, ha akar tőled valamit.
2008. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
ez hogy van?el se tudom képzelni.odamegy,és berakja?mi az hogy nincs előjáték?azt gndolja a farka látványától beindulsz?milyen pasik vannak.már bocsi,de ez nekem nagyon furi.igenis,mondd meg neki,h iyen nincs.
2008. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg neki, ha szeret igazán megérdemelhetsz legalább negyed órát. Amugy ő is imádná. Én pasim is régen alig akarta, mondtam, hogy én imádom, és olyan jó és egyszer nagyon hosszú volt, azóta meg annélkül nincs is sex. Vedd rá párszor, és legyél szuper akkor ő is akarja majd.
2008. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mit csináljak és ő mit csináljon?
2008. aug. 6. 20:01
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
kezdhetné azzal mondjuk h a melleiddel játszik picit, mondjuk a mellbimbódat szopogatja, a nyakadat csókolgatja, esetleg kinyal, és meg ujjaz...én mint pasi így melegítek elő a gumifüstöléshez:D
2008. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És én mit csinálhatnék?
2008. aug. 6. 20:21
 9/13 anonim válasza:
84%
(Férfi vagyok)Mond meg a barátodnak,hogy egyszer próbáljátok ki hogy legyen ö az előjáték és biztos tetszeni fog neki ha meg nem akarja nem érdemel meg.Mert nekem nagyon tetszik én legyek az előjáték.Anélkül nem lehet szeretkezni.Ennyit te is megérdemelsz.
2008. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
96%
Te mit csináljál.Én rábízom a barátnőmre mert szeretném hogy az csináljon amit szeretne.Te csináld amit szeretnél és biztos tetszeni fog neki.
2008. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!