Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor discoba vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor discoba vagyok és elkezdek táncolni egy lánnyal egyből merevedésem van, ez normális, és tetszenek ezek lányoknak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szia!én lány vagyok!már 2 éve együtt vagyok a barátommal!amikor elöször táncoltunk(kavartunk)azt mondta,hogy "majd szét durrant a töke"!ez vicces ,de igaz!sztem nincs benne semmi,föleg ha nagyon bejön neked a csaj!és sok lánynak tetszik ez sztem!
2008. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy feláll :) Valamelyik lány zokon veszi, de szerintem aranyos ha érzem h merevedik, főleg ha tetszik komolyabban a srác.
2008. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen normális hiszen ilyenkor közel kerülsz a lányhoz...Az én barátomnak is volt mikor ismerkedni kezdtünk,mi is egy discoban jöttünk össze és engem egyáltalán nem zavart...sőt teszett is mert így biztos "jele" volt annak hogy tetszem neki:)
2008. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy normális. A lányok nagyrészének (neke is) nagyon tetszik. Akinek nem, annek csak azért nem, mert azt hiszi, hogy csak baszni akarsz vele.
2008. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat
2008. aug. 6. 22:13
 6/8 anonim válasza:
100%
szerintem ez hízelgő mert aztjelenti h nagyonbejön a csaj.énis igy fogtammeg a volt barátom:)és töknormális:D
2008. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hat engem kifelyezetten zavar:P idegesit tanc kozben es folyton azon jar az eszem hogy ez a pasi hogy meg dugna engem...szoval szar es szerintem minden csajra felizgulnak akivel tancolnak
2008. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtünk az én barátomnál is ugyanezt tapasztaltam de szerintem ez természetes és nekem tetszik is mert jó érzés, hogy tudom, hogy én okoztam a merevedését.
2009. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!