Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől függ a spermám íze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ a spermám íze?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit hallottam hogy befolyásolja az étrend hogy milyen íze van.Milyen kajáktól lesz édes és mitől savanyú?
2008. aug. 6. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az édes kajáktól édes lesz... pl erre nagyon jó az ananász. Ha meg sokat eszel olyat, ami savanyú vagy keserű, akkor olyan íze lesz. Pl ha sört iszol (nem mondom ,hogy igyál), akkor keserű lesz.
2008. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
nagyban függ az ételektől amit eszel az életmódottól stb...A kávétól alkoholtól pl keserű lesz,de mint ahogyan az előttem szóló is mondta az ananásztól édes lesz.
2008. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

A sör hüjeség idd nyugodtan

A hust ne csak a halat edd

Kävé no

Ananäsz grape fruit sokat

Szölöcukor

Zöldség gyümölcs sok

Szoval hus kevčs meglätod jo lesz

Csak ugy nyelik majd a csajok

2008. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az elöttem lévö válaszolonak szol,h a sör nem hülyeség!attól tényleg keserü lesz!
2008. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A drogoktól,alkoholtól,cigarettától általában kellemetlen íze lesz,az ananász édesíti.:)
2008. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ananászlét tudok éni s ,majd nemsokára ki is próbálom, hogy változott e :D
2008. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
én úgy olvastam, az ananászlétől jó íze lesz, kávétól/cigitől és állati fehérjéktől meg rossz.
2008. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kávé, cigi, sör, más alkohol, drog, hús, gyümölcs mind befolyásolja, csak éppen mindenkinél változik, hogy mennyire. Én a sörös, cigis, jégerest is ugyanúgy lenyelem mint az ananászosat. Különbséget sose érzek.
2008. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!