Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz ha már ovis koromban is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha már ovis koromban is csináltam önkielégítést?

Figyelt kérdés
még csak ovis voltam és fogalmam se volt róla h mit csinálok, de jo volt. és tulajdonképpen azóta csinálok! ez gáz? (lány vagyok)
2008. aug. 6. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már én is csináltam ovodos koromban!Szerintem nem gáz!Nekem sokat segitett a szexuális kapcsolatomon is hogy már rég tudtam,hogy mi jó nekem!:)

2008. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ovis koromban. Nincs abban semmi gáz. Legalább tudni fogod, hogy mi és hol jó neked.
2008. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi baj vele...Én is csináltam csak akkor még nem tudtam hogy mi hogyan stb...És amikor elélveztem akkor volt az első és nagyon fura volt.De nem gáz.Csak nem kell túlzásba vinni a maszturbálást.
2008. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen és jo tudni h nem csak én voltam így :), ha már itt tartunk, nem fognak előbb szeretkezni azok akik ilyet csináltak? csak mert én 14 évesen veszítettem el ami sztem átlag alatti...
2008. aug. 6. 14:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászoló vagyok!Én is 14 évesen vesztettem el!De nem bántam meg.2,5 évig együtt voltunk utána!De nem hiszem hogy a maszturbálás miatt lenne!
2008. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már 14-15 voltam amikor elöször csináltam magamnak, és 15 voltam amikor elvesztettem a szüzességem, szóval ez annyira nem függ össze. De egyik barátnőm nemrég vallotta be, hogy már 4 éves kora óta csinálja... Szóval nem gáz, végülis nem tudtad mi az, csak jó volt :)
2008. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolso válaszoloval egyet értek akkor még az ember nemtudja mi az csak jo érzés.Én is 14évesen vesztettem el,nem bántam meg sosem.Mi is még együtt voltunk 1,5évet.
2008. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ha visszagondolok,én is mindig a bugyimba turkáltam kiskoromban.:-)

én is 15 voltam amikor elvesztettem,biztos,h jo ha már előtte ismered a testedet.azóta is együttvagyunk,már 6éve!

2008. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó egyátalán enm baj. Nrm függ össze, hogy mikor veszted el. Van aki nem csinálja, mégis hamar elveszti.
2008. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En 12 eves vagyok es kabe 2 hete csinalom.
2008. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!