Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor orgazmusom volt (lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor orgazmusom volt (lany vaok) akkor oan budos volt a "cucc" ami kijott belolem. Hanyingerem volt. Miert volt budos a szaga?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok mindentöl függ mi a büdös,ha esetleg sárgás zöldes volt akkor elkaptál vmit!
2008. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ hogy mit eszel.Pl valamiből többet eszel akkor büdösebb lesz a szaga ha valamiből többet eszel akkor jobb.Nem tudom pontosan hogy mik ezek az ételek de szerintem így van.Nézz utánna,de lehet h más tud más megoldást.De ha tényleg zöldes akkor ott valami fertőzés van.
2008. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
nekem is volt már ilyen,nem is egyszer!!de mostanába meg nem is érzem!ugyhogy szerintem nyugi....!!
2008. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Ami kijön belöled az nedv.

de szerintem fertőzés én nem tudnám olyanra fogni hogy az miatt mert olyat ettél mondjuk nekem még nem volt ilyen de kaja miatt lehetne?! Inkább menj dokihoz ott beszélj meg vele mindent :)

2008. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
meg csak 15 vaok es most volt eloxor
2008. aug. 6. 17:52
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
ez lehet hogy hüvelygomba lesz,mert az büdi :S
2008. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
sztem irány a nőgyógyász. Ez nem természetes.
2008. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnátok mi az a hüvelygomba...Most csak arról van szó hogy elélvezett és a nedv büdös volt..ez a kaja miatt van fertőzést meg csak akkor kaphatott el ha nem tiszta kézzel nyúlt magához vagy valami nem tiszta tárggyal...
2008. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
15 evesen inkabb TANULNAL NEM ILYESMIVEL KELL FOGLALKOZNIA EGY GYEREKNEK !!!!!A szuleid hellyeben ellatnam a bajod!!!!!
2010. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Utolso valaszolo kerem te vagy hulye vagy vagy nem volt normlais gyerekkorod! Ennyi idosen ez a normalis te eszleny!
2010. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!