Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt,és a párom szeretné az anált kipróbálni velem. Meg akarom tenni vele, de nem merem.Mit csináljak?

Figyelt kérdés

21 vagyok

Nos engem is érdekelne hogy milyen,de még nem vagyok felkészülve rá.Pár napja az ujjával kezd hozzá szokatni.Ha az ujjával csinálta eddig,mennyire fog fájni ha bedugja a nemi szervét? Ja,és én még attól félek nagyon hogy bekakilok:S


2008. aug. 6. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Előtte alkalmazz beöntést. Vegyetek síkosítót, anélkül hozzá se kezdjetek! Attól még fájni fog, hogy az ujjával próbálkozott eddig, mert ott nem olyan, mint a hüvely, hogy tágítani lehet.
2008. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi veszélyt mondjuk elég könnyen elkerülheted, ha egyszerűen csak azután engeded, ha már elintézted a nagydolgodat.


Az meg, hogy fog-e fájni, vagy nem, és ha igen, mennyire, csak attól függ, hogy előtte kellően benedvesíti-e a nyílásodat (síkosító használata ajánlott), hogy előtte ujjaz is-e ott egy darabig, és hogy végül elég óvatos/finom/fokozatos lesz-e, és nem vágja be azonnal az egészet.


Csak óvatosan, ennyi a kulcs.

2008. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Csak akkor kezdjetek hozzá ha már úgy érzed hogy eltudsz lazulni szóval ha már felkészültél rá.Mert ha görcsölsz és aggódasz akkor bizony nem fog sikerülni vagy ha mégis, fájni fog.Az csak jó ha az ujjaival csinálja neked amég kitapasztalod hogy nagyjából milyen érzés is ez.Próbálkozzatok úgy hogy fokozatosan mindig több ujjával csinálja.A lényege az hogy a záróizmaidat ellazítsa azzal hogy pl megujjazza a feneked.Ez mindenképpen segít és valóban fontos a síkosító de van hogy elég a nyál is...

a bekakilásos dolgot pedig könnyen elkerülheted ha előtte elmész wc-re és utána alaposan megtisztítod azt a területet pl veszel egy jó fürdőt.Nálam eddig ez midnig elég vt nem volt szükség beöntésre de hogy biztos semmi kellemetlenség ne érjen használjatok óveszert így ha mégis maradt odabent valami nem lesz kellemetlen és nem kell félnetek a fertőzésektől!

A fájdalom pedig csak attól függ hogy mennyire tudod ellazítani az izmaidat szóval ha elég időt és türelmet fordítotok a "bemelegítésre" akkor semmi probléma nem lesz!

2008. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Mi már próbáltuk síkosítóbal is ,hát nekem nem jött be, meg én is féltem hogy mi lesz ha pukizk :S ,szóval nekem nem tetszett,pedig a párom szeretné,de mondtam neki,ha nem akarod hogy öreg koromra bekakiljak akkor ne erőltesd és megérti :)
2008. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A beöntés nem szükséges. Elég, ha előtte 1-2 órával voltál WC-n. Síkosító az fontos! Meg az is, hogy ellazulj! Miután ellazultál,a barátos tegyen síkosítót az ujjára, egy keveset beléd is és kezdjen el ujjazni (csak addig, amíg nem fáj). Utána tegyen a szerszámra is és be is rakhatja. Az előfordulhat, hogy nem kellemes, ha tövig berakja, de pár centivel kiljebb azért maradhat. Becsinálni meg nem fogsz (ha előtte se volt ingered), mert ha bent van valami, akkor semmi nem jön ki.
2008. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!