Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem volt még soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még soha hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés
még csak csiklói orgazmusom volt, az is orális szexnél, szeretkezés közben vagy pettingelés közben még soha nem mentem el, még magamnak se! miért lehet ez? pedig tényleg nem vagyok feszült se ideges se semmi ,nem vagyok szégyenlős a barátom előtt! mi lehet a baj? :(
2008. aug. 6. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Mert béna vagy.Vagy a pasid az.
2008. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösssz szépen :( :( :(
2008. aug. 6. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Kérdés, mennyire vagytok tapasztaltak/gyakorlottak. Lehet, hogy egyszerűen csak jobban ki kell ismerned neked is saját magad, meg neki is téged, és idővel menni fog.


Kérdés az is, hogy ő elég figyelmes-e veled, vagy inkább a saját kielégülésére hajt-e. Lehet, hogy egyszerűen csak csiszolni kell a technikáját.


Ugyanígy, te is próbálkozhatsz magadnál többféle módszerrel/megoldással, többfelé is "felderítheted magad", és előbb vagy utóbb meglesz a megoldás, hidd el. :) Csak türelem, légy bizakodó, próbálkozz, és menni fog. :)

2008. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy elég kitartó, vagy a pasid nem az. Te lehet hogy ez olyan csaj vagy, aki nagyon sokáig bírja a sexet,akár 1-2-3 órán keresztül is,és ez jóó!! Sőt! Nagyszerű csajszi lehetsz :))))) (ne szomorkodj)
2008. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát az én partnerem egy fura alak ö annyira nem kivánja hogy neki,de engem mimád kielégiteni.Ugy tud nyalni hogy az örület.Én utánakerestem a G-ponti orgazmusos dolognak és bemásoltam neki.Elolvasta és rengeteget tanult belöle.

Hasdznositotta is.Nah meg rengeteget bezséltünk ro9la hogynekem mi hogy jo és ö ugy csinálta:bátorság fel a fejjel beszéld meg vele.Ha kell adok linkeket is.:)

2008. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elnézést a hibákért!
2008. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2008. aug. 6. 12:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!