Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menyi idő kell a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi idő kell a legtöbb nőknek, hogy eléljék az orgazmust?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Nekem pl. nagyon rövid idő elég.
2008. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

erre nincs különösen szabály szerintem. azt mondjuk biztosra veszem, hogy nagy adag érzelmi állapottól függ ez, nem peidg attól, hogy 10 percig kell szeretkezni, vagy pedig 15ig.

az előjáték azonban minden esetben elengedhetetlen:)

2008. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más... van akinek több idő kell, van akinek kevesebb. És tényleg függ attól is, hogy a lány mennyira akarja a dolgot, mennyire van felizgatva és mennyi idő volt az előjáték.
2008. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha jó hosszú az előjáték akkor hamar elmennek a csajok:D

nem nagy tudás de tapasztalatból osztom, és ha esetleg van egy kis "száj-játék" akkor még gyorsabban

2008. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyén függő. Sokmindentől függ. Pl: milyen az előjáték, mennyi ideig tart, mennyire intenzív (mert van aki már akkor elmegy) A sextől, hogy a nő segít e, intenzitástól, póztól, és alkattól. Nemlehet átlagosíani. Pl, volt nállam amikor elmentem már elöjáték alatt hüvelyivel vagy csiklóval, (vagy mindkettővel egyszerre, olyan is volt:D:D:D) Vagy ahogy bedugta a micsodáját a párom már élveztem is, vagy volt amikor nemdikerült, vagy sokat dolgoztunk rajta. Sajnos erre tényleg nemlehet választ adni. De szerintem több idő kell (a szakonyvek szerint is) több idő kell a nőknek mint a pasiknak.
2008. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. De szerintem minél később, annál jobb. Nem az orgazmus a lényeg, az csak hab a tortán. Az előjáték, az az igazi. Főleg, ha olyan férfival vagyunk, akit szeretünk.
2008. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!