Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi jó abban hogyha menszesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó abban hogyha menszesz idején szeretkezik egy pár?

Figyelt kérdés
Engem csak az érdekelne hogy mi a jó abban ha menszesz idején szeretkezik egy pár??? Lehet hogy csak a felfogásom más, mert én pl. nem tudnám elképzelni hogy a párommal akkor szeretkezzek. Lányok és fiúk válasza egyaránt érdekel.
2008. aug. 4. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és eddig kétszer szeretkeztem akkor a párommal. Nem azért mert annyira kívántam volna, hanem mert ő kívánt. Sokáig elleneztem ezt, de aztán belementem, mert a párom rábeszélt, hogy ez nem a világ vége. De nem tudom... ha a párom nem kívánna mensi idején, akkor biztos megvárnám, míg elmúlik, de ha neki jó így, akkor nincs ellenvetésem :-)
2008. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb csaj sokkal kívánósabb menstruáció idején, és ha a párjukat sem zavarja, akkor miért ne? De azért vigyázni kell fertőzés miatt.
2008. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom. Velem csak egyszer volt ilyen, de soha többé, a csajnak sem volt jó (pedig ő akarta), meg minden csupa vér volt, aki ezt bírja az csinálja, én majdnem hánytam utána:D
2008. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
nekem konkrétan mindegy..ha akkor kívánjuk,akkor csináljuk...nem nézzük nagyon h megvan-e...
2008. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne a legerősebb napokon próbáld ki ha nagyon zavar,de ha nem erre figyelsz,jó lehet.
2008. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a második válaszolóhoz - első kedvesem legalábbis pontosan így volt vele, engem meg nem zavart a dolog (mosakodni elvégre mindig lehet, éppúgy, ahogy egy egyébként már kidobásra ítélt plédet is dobni előtte az ágyra, ami nem baj, ha foltos marad kimosás után is), úgyhogy igazából soha nem volt ezzel semmi baj (max. csak én sajnáltam, hogy "nyelvelni" nem lehet - de más semmi nem hiányzott, ezt kivéve ugyanolyan, mint bármikor máskor).
2008. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Megoldható vér nélkül is.Mi így is csináltuk.be egy tampon,aztán alapos mosakodás,és jöhet az orális szex.A menses okozta fokozottabb vágy így is megvan.
2008. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!