Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki ha sex közben nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha sex közben nagyon benedvesedek és ahogy a barátom belémhatól cuppog?

Figyelt kérdés
Szerintem ez őt zavarja de nem tudom h ez ciki e és lehet e ellene tenni vagy sem?????
2008. aug. 4. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
miért lenne ciki? ugyan, ezért ne érezd magad kellemetlenül, ne erre figyelj. :)
2008. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki. Adj ki hangokat, suggogj a fülébe és nem fogja hallani.
2008. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat cukik vagytok:)
2008. aug. 4. 20:05
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Á... sőt, lévén ezt ő jó eséllyel úgy fogja fel, mint annak a jelét, hogy nagyon bejössz neki, ezért szerintem kimondottan örül is neki - úgyhogy te is örülhetsz. :) És ha magától nem gondol erre az értelmezésre, egyszerűen mondd meg neki: "Ez annak a jele..." és hidd el, örülni fog. :)
2008. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ne legyél butus :D

Ez baromi izgató. Én speciel imádom a nedvet és minél nedvesebb annál jobb, kényelmesebb, izgatóbb. Örülj, hogy így folysz, nálam nem maradna adósság a cuppogásból :D

2008. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oh köszi a vákaszokat szóval nem ciki akkor jó most megnyugtattatok mert én szégyeltem magam meg kellemetlen volt.köszi mindenkinek:)
2008. aug. 4. 20:20
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Cikinek egyáltalán nem ciki! Sztem a barátod még örül is ennek, hiszen van olyan lány aki azért letört mert nem nedvesedik be eléggé. Ne érezd magad kellemetlenül, hanem élvezd a szexet. A barátodat tuti nem zavarja, csak lázba hozza!
2008. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
egyáltalán nem ciki sőt... nagyon is izgató szerintem:D
2008. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanez van nálam is. eddig az összes srácnak bejött elhiheted abszolút nem ciki. 1-2 srác néz rajta de ők is élvezik:D
2008. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Ő cuppog vagy te? :))
2008. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!