Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért fáj annyira a sex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért fáj annyira a sex?

Figyelt kérdés

A barátommal eddig 3*feküdtünk le ő vette el a szűzeségem is 1hónapja de nagyon fáj mikor belém hatol meg ha ujjal hozzám ér.ez ellen lehet vmit tenni h ne fájjon ennyire????

Vagy mért fáj?Mit csináljak segítsetek.előre is köszönöm.


2008. aug. 4. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy gombás fertőzésed van? Épp nekem is ez van és viszket meg fáj,szóval én se tudok sexelni egy ideje...

Vagy ha ez nem áll fent,akkor sztem nem kivánod eléggé őt és nem nedvesedsz be...ezért is fájhat.

2008. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát kivánni kívántam gombám nem hinném h lenne:Sde kitudja óvszert használunk mindig szóval nem tom:S
2008. aug. 4. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lelki alapon lehet,elképzelhető hogy vmi miatt haragszol rá vagy nem fodaod el tudat alatt és ezért fáj...de azis lehet hogy mivel most vesztetted el a szüzességed,még nem tágultál ki rendesen és az első pár alkalom fáj. Ez természetes...el fog múlni,ha rendszeresen csináljátok. Vehest sikositó zselét is,attól jobban csúszik és kevésbé fáj.(első válaszoló)
2008. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk síkosítóval is de ugyis fájt, nekem ez a problémám van,de rájöttünk,hogy nem termel egyikőnk sem elég nedvt és ez a baj!De ha hosszú az előjáték akkor már jobb,igaz míg belédhatol fáj,de mikor már nagyon nedvesek vagytok,akkor már nem fog fájni,hidd el,nekem is iy van.Ha meg hosszabb előjátékkal(nyalogatással)nem jön össze,akkor nem tudom.Sok skert,majd írj,hogy be jött-e! Puszi
2008. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia nekem 5.-6. alkalomig fájt míg teljesen ki nem tágultam...most pedig még néha előfordul de az csak a stressztől van..nehezen oldódok fel...hidd el még pár alkalom és semmi baj nem lesz.. :)

(a síkosító sokat segít)

2008. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat és a tanácsokat nagyon aranyosak vagytok:)
2008. aug. 4. 19:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!