Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a nőt tartósan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a nőt tartósan fenntartani a csúcson?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel általában 1szerre megyünk el vagy én kicsivel hamarabb de olyankor az ujjammal is rásegítek és nagyon élvezi ujjal is meg f..zal is. De szeretném ha kicsit tovább maradna fönt és úgy hogy közben én is élvezzem. megoldható ez?
2008. aug. 3. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát próbáld azt, hogy mikor benne vagy és te vagy felül, akkor az egyik kezeddel támaszkodsz a másikkal pedig ingereled a csiklóját. Így egyszerre kétfajta élvezetet nyújthatsz neki, ami fokozza a hatást.
2008. aug. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%
ha nem is a csúcson, de a plafonon biztos fennt lesz, és még 10 percig sikítani is fog, haaaa...beletörlöd a farkad a függönyébe XD
2008. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!