Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rossz, elitélendő, ha egy jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz, elitélendő, ha egy jól működő kapcsolatban néha csináljuk magunknak? Kell hogy lelkiismeret-furdalásom legyen, s nem furi, hogy késztetést érzek, hogy aztán mindenképp elmondjam neki utána?

Figyelt kérdés

Van hogy pl. ő sajnos éjszakai műszakos, s nekem pont akkor lenne kedvem, s volt, hogy akkor csináltam magamnak. Tudom, hogy ő is szokta néha magának, illetve a gátlásokat levetkőzve (sok idő utaán) már egymás előtt is csináltuk egymásnak, melyet a párom kezdeményezett.

Bár nekem kis lelkiismeret-furdalásom szokott lenni utána: talán hogy elveszem magunktól azt az élményt, vagy hogy a háta mögött... vagy a gyerekkori túlzott vallásos neveltetésem.

Ő azt mondja, ne legyen lelkiismeret-furdalásom, s ez nem baj, s nem kell bejelentenem-bár erre én mindig ingert érzek.

Szerintetek, Ti is vagytok így? (lány vagyok)


2008. aug. 3. 22:29
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!

A barátodnak igaza van..nem lehet ott mindíg amikor rádjön a vágy...és ebben semmi rossz nincs...eleinte én is így éreztem de rájöttem ez természetes...:)

nyugodj meg ettöl nem lesz kevesebb az az élmény amelyet egymásnak adtok..:)

2008. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem kell lelkiismeret furdalásodnak lennie és ne is legyen!! teléjesen normális ha időnként megteszed magadnak. nem vesztek el egymástol örömöt...az öröm marad ha ketten ha egyedül csinálod
2008. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne rossz dolog? Ha épp nincs a közeledben nyugodtan magadhoz nyúlhatsz, ezzel senkinek sem ártasz, csak örömöt okozol, magadnak. Aztán ha hazaér utána már ő is kielégíthet, így duplán jól jársz.
2008. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom kimondottan örül,ha magamnak is csinálom mikor ő dolgozik.És ha még tudatom is vele (sms mms)Teljesen elolvad,és izginek tartja.
2008. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs ebből. A maszturbáció nem ártalmas. Vannak akik azért alkalmazzák, mert épp nincs a közelükben a párjuk, mint te és vannak akik azért, mert épp nincs párjuk, mint én.
2008. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is természetes dolog. Az meg a másik fele a dolgonak hogy inkább magaddal mint mással!- ennek ő is örül;)
2008. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jogos a 2 pont! Inkább, mint mással... Egy férfi ezért nem fog szólni, sőt kimondottan izgalmasnak találja!
2008. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jajjj de aranyos vagy:) amúgy semmi szükség, hogy cikinek érezd, egyáltalán nem gáz!
2008. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!