Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy legyen csupasz a puncim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen csupasz a puncim?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék menni kozmetikushoz,viszont szeretném hogy szép csupasz legyen.Borotvával szoktam ameddig látom és nem félek hogy megvágom!A barátom nagyon szereti!Viszont nem tudom teljesen!Mondjuk én jobban szeretném ha nem csupi lenne hanem rövid szőr rajta!
2008. aug. 3. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát vegyél vmi normális borotvát. Vannak olyanok amik nem vágják meg, én is borotválom és nem vágtam meg még. Szerintem jó. amúgy én sem akarok kozmetukiushoz menni félek a gyantától, igaz hogy sűrűbben kell borotválnod de sztem jó, nekem jó.
2008. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Vannak direkt erre kitalált intimborotvák.

Keress rá neten, nagyon sokféle van.

Vagy esetleg szőrnövekedésgátlók, stb. :)

2008. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

a gyantát ki lehet birni, de ha nem akarod akkor nem

amugynem tom h szoktál borotválkozni,de ha mondjuk a kád szélére ülsz felemeled a lábaidat és a két lábad közé tükröt teszel akkor tükörből tudsz borotválni

2008. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én néha szoktam a barátnőmnek ha nagyon szenved :)

Emlékszek, elsőre sikerült úgy levágni neki egy új borotvával, hogy meg se vágtam egy kicsit sem, és telljesen csupi volt :D

Érdekes eset volt...nem nagyon jutottunk ki a fürdőszobából nyali nélkül xD

2008. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
XXI.-ik századi borotva szerintem megfelelö erre a célre mert kicsi az esélye hogy bajod legyen.Próbáld ki. szia
2008. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha felülsz a kád szélére, a lábaidat terpeszben felteszed a másikra, az éppen elég lesz ahhoz, hogy belásd a területet. Ha egy kicsit feljebb húzod a szemáremajkakat, akkor lejjeb is látod, csak előre kell kicsit hajolni. Nem kell ehhez tükör, csak egy jó kétpengés borotva.
2008. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
borotváld le
2008. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

borotváld le, ez egyértelmű...am a rövid szőrű se rossz de a legjobb amikor van egy kis csíkocska a vágány fölött:P

és ha nem megy magadtól akkor az eddigiek télleg jók és a pasid is megcsinálhatja neked

2008. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy sokszor kell leszedni, akkor jó a borotva. Megvágni meg nem tudod magad, ha egy irányba csinálod, utána meg felemeled, amikor arréb mész. Kozmetikushoz én se szeretnék járni. Én addig szoktam epilálni, amíg látom, a többit meg borotválom, mert máshogy nem jön le szépen.
2008. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk otthon gyantázod?
2008. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!