Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az ha szőrös a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha szőrös a mellbimbó?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 14:39
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy egy betegségről van szó az esetedben. Kérdezz rá a nőgyógyászodnál, vagy keress rá a neten. PCOS a neve
2009. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
maga a mellbimbó sztem nem lehet szőrös, max mellette... ha sok van, gyanta v epilátor, ha kevés akkor tényleg lehet csipesz
2009. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
53%
Csak annyit tudok mondani, mint az előttem szólók: hogy vedd elő a csipeszt és húzd ki :D
2009. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd,én is lány vagyok s nekem is van. egyszerűen nem tudok mit ellene tenni, én is szemöldökcsipesszel kiszedegetem, de saját magamtól undorodom, el sem tudom mondani mennyire zavar. Gátlásosabb is vagyok tőle, gondolom evvel te is így vagy :(.

Sajnos, hogy ilyen is van:((. Te mit teszel ellene?

2009. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van... nem konkrétan a mellbimbóm, inkább körülötte... és engem is zavar :S de csipesszel tökre fáj és nem érek vele sokat... szarért vagyok barna szőrű... ez annyira nem ér. és a fiúk?? és az a legrosszabb, hogy elvárják a nőktől, hogy agyonkínozzák magukat a szőrtelenítésekkel, csak mert ez az ideál, és a média és az újságok ezt nyomatják :S 16/L
2009. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 dobó kacsa válasza:

sajnos ez ördögi kör:)


mert nekem se sok kedvem van szex előtt "gólyózni", vagy 3 naponta borotválkozni...

2010. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pár hetente a mellbimbóm mellett kinő 1 max 2 szőrszál. Fekete csunya nagy, azonnal kiszedem csipesszel, ennyi. 16/L
2010. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!