Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az egyéjszakás kalandokrol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakás kalandokrol mit gondolnak az emberek?

Figyelt kérdés
A nőknél is gondolom hogy előfordul egyszer-kétszer ez nagy bűn?
2008. aug. 3. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordul, de nem kell reklámozni, ha beleesel egy ilyen kalandba, és akkor senki sem gondol semmit! Ha kiderülne, szerintem nem néznének jó szemmel a többiek. De mindent lehet, csak okosan.
2008. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
szerintem az életben mindenkinek belefér az egyéjszakás kaland feltéve ha nincs feleség avgy barátnő...mindenkinek szüksége van a nemi életre
2008. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én nő vagyok, és azért kérdeztem mert velem is lehetett volna hasonló, d emindig visszaléptem, pedig legszivesebben...ezért vagyok kiváncsi a véleményetekre:)
2008. aug. 3. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem élsz kapcsolatban néha még jót is tesz egy kis kaland. Persze ne legyél felelőtlen. Nehogy örök nyomot hagyjon. És ne szokj rá. Magyarul védekezz és ne legyen mindennnapos. Szerintem akkor semmi gond nincs ezzel, ha éppen egyedülállóként tengeted a napjaidat.
2008. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
pfff sok ilyen kurva van...sajnos xD
2008. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
erre tudod mit irok? Midnneki magábol indul ki!!! ennyi
2008. aug. 3. 15:27
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
A kurva az aki pénzért baszik, vagy más férjével, vagy éppen a tiéddel. Egy önálló nőnek akinek éppen nincs szüksége kapcsolatra miért ne dughatna néha vkivel?
2008. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

a 4. válaszadónak üzenem h sok ilyen fasz van még mint te!!!!



az egyéjszakával semmi gond sincs, nyugodtan, hisz neked is vannak szükségleteid, csak ne reklámozd

2008. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ketteske válasza:
Simán belefér a nőknél is, miért lennénk mások, mint a férfiak? Ha nincs kapcsolatod, akkor csak a védekezésre kell figyelned, ha van, akkor sztem arra, hogy ne csináld 2x ugyanazzal a pasival. (nehogy beleszeress)
2008. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
itt csak az a gond, hogy sokan az egyéjaszkás kaland alatt azt értik, amikor mindenki jól berúg, aztán másnap kezdődik a nemnézünkegymásszemébe, meg a betegségek, meg gyerek, de ennek is megvan a kultúrált módja, amiben szerintem mindenki benne van, ha éppen úgy adja a helyzet ;)
2008. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!