Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexpartnerkereső oldalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnerkereső oldalt keresek, amely megbízható. Melyik ilyen?

Figyelt kérdés
Nekem olyan kellene, amelyen nagyrészt nem kamufelhasználók vannak, és persze a használata ingyenes. Az lenne még jó, ha sok felhasználója lenne, így vidéken is több partnert lehetne találni, nem csak budapestieket. Ha valaki tud ilyet, kérem írja meg!
2008. aug. 3. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Google a barátod... :)
2008. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a legkönnyebb válasz, amit adhattál. Már kerestem, de vagy fizetős, vagy csak fizetős csajokat lehet találni. Arra gondoltam, hogy valaki, aki ismer egy jó oldalt, az megosztja velem a címét, nem szeretnék az összes oldalra regisztrálni.
2008. aug. 3. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2008. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a [link] -ról szereztem be annó a rövidtávuakat is...
2008. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
mér nem mész inkább ki egy sarkora ahol sokan vannak? :\
2008. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!