Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg borotváltam a péniszemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg borotváltam a péniszemet és most ki pattogot és viszket de a csajom azt mondta ez normális de mégis hogyan kezeljem? Jó rá a testápolo?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A testápoló teljesen jó, meg hintőpor...

Egyébként az is fontos, hogy hogyan borotváltad? Máskor mindenképp víz alatt csináld sok szappannal vagy tusfürdővel... akkor nem pattog ki annyira

2008. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát a kézmosdó elött:S valahogy XD de nem vizben csináltam de érzetem akkor hogy a viz jó neki,mind1 ezt is meg tanultam kösz xd
2008. aug. 3. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb szőrnövekedéssel megegyezően borotváld, ne visszafelé, akkor nem pattog ki...
2008. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Érdemes habbal dolgozni, illetve lehet hülyének néztnek de én 1 kis after shavet szoktam rárakni és príma.
2008. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eébasztam mert ször növéssel elenkezöen csináltam:P köszi majd kri probálom mait mondtatok
2008. aug. 6. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!