Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik mennyi ideig képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mennyi ideig képesek várni egy lányra h lefeküdjenek?

Figyelt kérdés
érdekel mert általában egy lánynak idő kell h oylan szintre érjen a kapcsolat h mostmár lefeküdnek...de h gondolják ezt a fiuk?
2008. aug. 3. 03:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 hónap volt. De már én is akartam, a pasi ezt megérzi!
2008. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 4 és fél hónap után történt meg, mindkettőnknek ez volt az első és csodálatos volt. Mindketten akartuk és ennyi a léyneg. Csak akkor feküdj le valakivel, ha tényleg akarod és szereted, na meg ha ez viszonzásra is talál. Az idő szinte lényegtelen. Persze ha hosszább távra keresel pasit semmiképp ne add magad oda oylan gyorsan.
2008. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is kb 4 hónap volt, mire odaadtam magam, de ő már régen nem volt szűz, de azt hiszem azért addig is volt petting, kis játszadozás, pontosabban ő próbálkozott, s mingid tiszteletben tartotta, mikor érzékelte, hogy nekem még mennyi fért akkor épp bele.
2008. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát első nekifutásra lhet hogy teljesen normális a 4 hónap de azért ez baromi hosszú idő ha végig csináljátok, mondjuk az is igaz hogy ha nem működőképes a kapcsolat akkor a 4 hónap elég arra hgy szakítás legyen belőle akció nélkül ennyi idő alatt kibuknak a hibák. De ha azt nézzük hogy egy már néhány kapcsolaton átesett pár szemszögéből nézzük akkor én mondjuk 1 hónapot mondok, mert elvárható egy nem szűz lánytól hogy elhatározza magát ennyi idő alatt mert akárki akármit mond a szexualitás a legtermészetesebb velejárója egy kapcsolatnak, kb olyan mint a tenger meg a tengerpart az egyik a másik miatt van. Szóval egy komoly kapcsolat az ágyban teljesedhet csak ki igazán az pótolhatatlan mikor valódi közösülés közben érezzük magunkon a másik orgazmusát, netán egyszerre rengeti meg az orgazmus a 2 felet!
2008. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ez érdekes mert nekem is 4 hónap volt és ö volt nekem az első és én is neki egy lány megérzi h mikor kell a pasival lefeküdnie és talán nem is bánom h ilyen sok idő volt jobb sokat várni mert így sok idő marad a pettingre h kiismerjétek egymás testét és így az első együttlét is sokkal jobb lesz :)
2008. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Ez kortól is függ, első barátnőm fél év után adta meg magát, de az 13 évesen történt :)

mostmár 22 vagyok, tapasztaltabb lány esetében 1-2. randi, fiatalabbnál, kevésbé tapasztalt, 1 hónap.

2008. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
harmadik válaszoló vagyok, jah mondjuk én úgy értettem, hogy én a szüzességemet mennyi idő után adtam oda, azóta is ő a párom, így nem is tudom megítélni, hogy ha valaki nem szűz már, úgy mennyi idő,de 1 hónap biztos részemről.
2008. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valóban érdekli egy pasit a barátnője akkor képes várni amíg készen nem áll rá a csaj is. Nálam ez 1 év volt, előtte is próbálkoztam de egyszerűen a csajnak még nem ment, így nem erőltettem.
2008. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én tudok olyanról,hogy 2 évet várt a srác.
2008. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem 1 évembe telt míg úgy éreztem h nah most(16 voltam)...a pasim pedig irtó türelmes volt..Ő volt nekem az első és már 3 éve együtt vagyunk :)Ha szeret megvárja míg neked is alkalmas lesz az idő
2008. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!