Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasimmal tegnapra terveztük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal tegnapra terveztük az első alkalmat (mindketten szüzek vagyunk) már sokat beszélgettünk róla, volt előtte petting is stb. de mikor már ott voltunk, hogy behatol, akkor lekonyult neki. Ez miért lehetett? Idegesség miatt?

Figyelt kérdés

és most szegénykém alig tud a szemembe nézni... mondtam neki hogy semmi baj,de nagyon kinosnak érzi...

(mindketten 17évesek vagyunk)


2008. aug. 2. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A pasid nagyon bestresszelt. Szoknotok kell még az intim együttléteket.

Szerintem ne határozzátok el, hogy mikor lesz az első alkalom. Egyszerűen csak élvezzétek az együttléteket, pettingeljetek és majd jön az magától, amikor már egyikőtök sem foglalkozik a gátlásaival, csak a vágy hajt.

2008. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

valoszinüleg tényleg az a baj h bestresszelt. beszéljétek meg a dolgok mond meg neki h nem haragszol rá nyugtasd meg.

ahogy az elöttem szolo is mondta ne tervezzétek el az elsö alkalmat majd jön magátol és pettingeljetek. de a védekezésről akkor se feledkezetek meg még ha váratlanul is estek egymásnak:)

2008. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt a helyzet,hogy amíg nem került oda a sor,addig állt mint a cövek:) és egyszer csak lekonyult szegénynek,és azt mondta,hogy zavarban van:)

Megértőnek kell lenni.

Másodjára pedig ismét amíg oda nem került a sor, semmi baj nem volt, és ismét lekonyult, azért,mert most pedig már a bizonyítási vágy volt benne. Ezt megbeszéltük,hogy hello, csak én vagyok,és nagyon szeretlek,ne stresszelj.

10 perc telt el, sikerült életet lehelnem belé,és ezt követően már szeretkeztünk egy óriásit.

Úgyhogy ha másodjára is előfordulna, segíts neki, nyugtasd meg,hogy ne stresszeljen semmi miatt sem,hiszen szereted,és "csak" te vagy az:)

2008. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!