Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Leszbikusok számára is létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok számára is létezik szauna?

Figyelt kérdés
Csak mert mindenhol férfiszaunákról hallok...
2008. aug. 2. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Azt akarod mondani, hogy a férfiszaunák buziknak vannak fenntartva?

Nem értem, hogy függ össze a kettő.

Szerintem sehol nem fogsz találni olyan szaunát, ahova az van kiírva, hogy belépés csak leszbikusoknak.

2008. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

Persze, hogy van. Oda leszbik mennek és műdákókkal döfködik egymást. Egy szaunában. Mert ott azt szokták csinálni, nem?

Szánalmas egy kérdés. Inkább kérdezd meg anyucit, ok? Kiváncsi vagyok mit szól majd hozzá, hogy a 11 éves kislánykája leszbi szaunákról kezd majd el hablatyolni.

2008. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Najó... tisztázzunk valamit: 17 és fél vagyok (jó, persze, kiskorú.. lehet jönni a "menj haza esti mesét nézni" dumával..pfff)és kíváncsiságból kérdeztem. Gondoltam, válaszolnak rá, ugyanis EZ AZ OLDAL ERRE VALÓ, és nem arra, hogy a mindigtökéletes és sokatlátott emberek kioktassanak. Pláne a megfelelő tájékozottság hiányában. Ismeritek ti egyáltalán a Magnum Szaunát? Vagy a Sauna69-et? Ugorjatok már fel a honlapjukra, légyszi és számoljatok be róla, hogy mit láttatok. Köszi. És azt is köszi, hogy nem vagytok előítéletesek, és kedvesen, jó modorral szóltatok hozzám, ahogy az kulturált (igen, rövid u.. tessék utána nézni) felnőtt embernek illik.


Ui: Anyukám nem tudja.. Még mindig várom az értelmes válaszokat.

2008. aug. 2. 21:27
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocs, elírtam. Szauna 69. Itt vannak a linkek. Segítségül.


[link]

[link]

2008. aug. 2. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

De durvák ezek a buzi szaunák wááá :D

bocs az offért

2008. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Leszbi szauna

Jes nälam van

Lehet jönni

Szüzeknek ingyenes az elsö ora mert utäna mär nem lesz szüz

Ja és izadni fogtok garantälom

2008. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még egy komoly ember...
2008. aug. 2. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudok róla hogy kifejezetten leszbiknek lenne, bár volt valami klub ahol ilyen jacuzzis, szaunás összejöveteleket tartottak, gondolom alkalmanként csak valami bérelt helyen... De ott meg volt korhatár is, az hiszem min. 25 év.

De szerintem ha a pride.hu-n rákérdezel, biztos többet tudnak mint itt. Meg ott értelmesebbek is az emberek.

2008. aug. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves Első Komoly Ember
2008. aug. 4. 21:20
 10/10 anonim válasza:
a barátnőmmel mi is akartunk menni ilyen helyre, de sajnos mi se találtunk kifejezetten leszbiknek szóló helyet, viszont a Rudasban keddenként csak női nap van. ott nem mondom, h minden megtörténhet, de már pozitívum, h nincsenek pasik..:)))
2010. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!