Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van barátnőm, de titokban van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de titokban van egy férfi partnerem is. A férfi azt mondta hogy elhagy hogyha nem szakítok a nővel. Azt hiszi meleg vagyok és divatbol vagyok a nővel, de közben én biszex vagyok. Vagy rosszul tudom?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 00:47
 1/10 anonim válasza:
15%
Igen, rosszul. Ez aberáció.
2008. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy meleg vagyok e vagy biszex
2008. aug. 2. 01:11
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Biszex vagy (bár ezt neked kellene tudnod nem nekünk) és egy hülye seggfej is vagy ha a titokban pasit tartasz, a barátnőd meg mit sem sejt.

Én is bi vagyok, de nem kavarnék kettővel egyszerre, ez undorító, az ilyeneket mint te baltával ölném sorra...

2008. aug. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Már ne haragudj, de tök undorító, h a palid seggébe vagy, aztán hazamész és megdugod a barátnődet. Az ilyenektől a hányinger kerülget! És közlöm, hogy nem a melegek és a bisexek ellen van kifogásom, hanem hogy ezt így csinálod!
2008. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Csatlakozok az előttem hozzászólóhoz.Nekem sincs semmi bajom de amikor két pasi egymás seggében mászkál utána megy a csajhoz komolyan udorító és nem higénikus.A barátnőd igy könnyen elkaphat mindenféle fertőzést meg te is.
2008. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Biszexuálisnak hívják azt, akit a nők és a férfiak is felizgatntak. Sajno sokszor rosszabb helyzetbe kerülnek, mint a homoszexuálisok, mert a melegek nem értik, miért nem tudják elhatározni magukat, a heterók pedig azt, miért vannak buzikkal is.


Sajnos azt kell mondanom, hogy a jelenlegi helyzetben mindenképpen döntened kell, ugyanis tartós kapcsolatban senki sem szereti, ha megcsalják, akár nővel, akár férfivel. Ha bármelyik kapcsolatodat hosszú távon folytatni akarod, mindenképpen monogámiára kell törekedned, így valahogy döntened kell. Ne izgulj, ez a heterók és a homokosok esetében is így van, egy normális kapcsolatba csak két ember fér bele.

2008. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Jesszus, ez rosszabb mintha azonos neművel csalnád, hisz így még nem is lehet versengeni, azonkívül tényleg rohadt undorító, hogy egyszerre dugod a barátod és a barátnőd, szállj már magadba ember! Nem kapsz hányingert amikor tükörbe nézel? Döncsd el a pasival, vagy a csajjal maradsz? Ne csalj egyszerre kettőt!
2008. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Most miért vagytok vele ilyenek? ...


Én is biszex vagyok, és én is szoktam úgy, hogy egyszerre van pasim és csajom is. Vagy tudnak egymásról, vagy nem. ;)


Azt pedig csak te tudod, hogy meleg vagy vagy biszex. Mindkettőt kívánod? mindkettőt szereted, vagy szeretted?

2008. nov. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
13%
Pff magyarázzátok má el hogy 1 férfi hogy izgulhat fel 1 férfire??? EZ UNDORÍTÓ!!! szánalmasak vagytok ti homik és bi...ek SZÁNALOM!!! ó hogy fulladnátok meg mindanyian
2009. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is biszex vagyok, de egyszerre kettővel nem menne. Hisz ez olyan mint heteronál a két csaj. Ez megcsalás és tiszteletlenség mindkét partnereddel szembe.
2010. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!