Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem szexel velem a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt és csak hetente 1-szer szexelünk, pedig én többször szeretnék, de olyan kifogásai vannak, hogy fáradt, rossz a gyomra, korán kel vagy ha napközbe szeretnék vele, akkor kitalál valami programot, nem feltétlenül közöset.Sokszor kértem hogy legyünk együtt többet egy héten, akkor meg azzal jön hogy mindig van szex ha akarom.Próbáltam incselkedni vele: beöltöztem neki, lekötöztem stb, de ettől se kíván jobban.Ráadásul 1 hét után ha kiéhezik hamar el is élvez, de nem mindig.Szeretnék eljutni én is a csúcsra de ennyi szex nekem kevés hozzá.Arra is gondoltam hogy van valakije mellettem.Tanácstalan vagyok és nagyon elkeseredett.Mit tegyek?
2008. aug. 1. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Először is szeretnék gratulálni, ritka az ilyen jól megfogalmazott, helyesírási hibák tömegétől mentes kérdés.


Én azt javasolnám, hogy adj neki ultimátumot, ha az után sem változik a helyzet akkor lehet meg kellene győződnöd róla, hogy Te vagy neki az egyetlen. Lehet tényleg nem ér rá, vagy valamiért nem kívánja annyira a szexet, van ilyen, ez megváltozhat, addig viszont a következő mondás érvényesül: Segíts magadon, Isten is megsegít!

2008. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

HÁt az ultimátum szerintem kicsit erős. Vagy többször .... meg vagy viszlát? ;) :)

De am. nem tartom kizártnak h neki tényleg elég a heti egy alkalom, és csak hárit, hogy esetleg ne kelljen vitázni. Barátnőm is igy van, és tényleg csak azért mert sokat dolgozik a pasija.

Ha viszont kételkedsz a hűségében ( amire ezekből kifolyólag szerintem nem kell) akkor járj utána, de ügyesen, nehogy véletlenül is megtudja! De arra mindenképpen figyelj, hogy ne hisztizz, nyafogj túl sokat, mert csak ronthat a helyzeten.

Az incselkedés, és a többi, pedig jó! Szerintem ezt folytasd. Persze mindig úgy, hogy nem éld bele magad a sikerbe, úgy kevesebbet csalódhatsz.

Szerintem :)

2008. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ejjh sikerült kevés igényű pasit kifognod, de ha heti min 5x nemi élet kell akkor ajánlom magam!
2008. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mint irod a kevés alkalmak között akad több olyan is , hogy hamar elélvez . Ez lehet egy öngerjesztő folyamat mert gyengül az önbecsülése . Meg kellene beszélnetek a problémát .
2008. aug. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Nos, igen, talán furcsán hangzik, de vannak ilyen férfiak. Sajnos, te ilyenkor bármit tehetsz, ő ettől nem lesz kívánosabb.

Azért az érdekelne, hogy a kapcsolat elején is ilyen volt?

Mert, ha igen, akkor nincs mit tenni ő ilyen, de ha régen minden okés volt, akkor most valami gond van. Nincs mit tenni, meg kell beszélni a dolgokat.

Petranova

2008. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem Al Bundynak hívják véletlenül?

Na jó komolyra fordítva, lehet, hogy van valami problémája amitől, nem tud teljesíteni, ha nincs kiéhezve.

2008. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!