Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy én csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy én csak úgy tudok élvezni, hogy tele van a húgyhólyagom? Ha nem kell pisilnem akkor nem is kívánom a szexet!

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 16:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Félre értedted én komolyan gondoltam, hogy az vagy!
2008. aug. 1. 18:14
 12/19 anonim ***** válasza:
ja okés:) akkor köszönöm...:) ha gondod van,írj privátot..:)
2008. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális dolog. Én is így élvezem, de hogy miért azt nem tudom. :)
2008. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy jobb, szerintem ezzel nincs gond...
2008. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha pisilnem kell kurva kellemetlen ha a barátom vmit is csinál velem.. nem tudom mi lehet veled!
2008. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Még az is hozzátartozik hogy a hólyagod az ha megdagad belülről nyomja a puncidat és ezáltal szűkíti azt. Ha érdekel nézz meg egy amatómiai metszetet és láthatod hogy hogyan vagy összerakva. Ezért lehet hogy jobban élvezed a dolgot, de ezt kiküszöbölheted azzal ha gyúrsz az izmaidra a hüvelyedben mondjuk gésa golyókkal. Ha elég erős leszel lent akkor jobban fog menni teli hólyag nélkül is.
2008. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

Ennek több oka is lehet. Lehet, hogy a hólyagnak a környező szervekre kifejtett hatása olyan, amitől beindulsz. Amikor a hólyag megtelik nekitámaszkodik az elülső hüvelyfalnak, sőt, ha nagyon tele van, a ránehezedő méhet is megemeli, sőt teljesen kiegyenesíti, és hátrafelé nekitolja a végbél falának. Így több szerv is érintve van a dologban, és lehet, hogy egyik-másiknak kellemesen jön ez a rugalmas nyomás. De lehet, hogy magának a hólyagnak a teltsége, feszülése kelt izgató érzést. (Nálam pl. ez a helyzet.) De olyan is előfordulhat, hogy pl. gyerekkorodban mikor nagyon kellett pisilned, és a a kezeddel odanyúltál, hogy visszatartsd, kellemes érzést keltett a nyúlkálás vagy szorítás, és mivel ekkor pont pisilned kellett, így esetleg összekötötted a szorítás keltette érzést a pisilési ingerrel, aminek következtében esetleg a pisilési inger az élvezetek előfeltételévé vált...??? - Persze ez találgatás, de ilyenről hallottam már. - És olyanról is, hogy a pisilési inger visszatartása miatt megfeszített PC izomzat is nagyon tud stimuláló lenni, vagy akár még egy orgazmust is kiváltani.

Ezekre gondolok. Amúgy szerintem semmi gond, ha a párodat sem zavarja.

2008. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
velem is ez van,nem gondoltam,hogy mással is:O
2010. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nahat..velem is ez a helyzet, ha pisilnem kell sokkal jobban beindulok de felek nem wc-zni mielott szeretkezunk...felek h netalan az elvezettol odapisilek:))) na ezen meg nevettem is....
2010. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!