Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mire vágyhat szex terén?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vágyhat szex terén?

Figyelt kérdés
Tudom volt hasonló kérdés nem olyan rég.A lényeg h vmelyik nap akció közben lefogtam a kezét és nem nagyon hagyta aztán megkérdeztem tőle h nem szereti ha irányítják erre a válasz az volt h az életben nem de a szexben igen,és h azért nem hagyja mert azt akarja h nekem legyen jó,ahoz meg segítség kell.De én nem várom el tőle mindig.Komolyan megküzd sokszor:). Én képes lennék dolgokra de nem nagyon merem elmondani bár 2 dologra céloztam is mondjuk elég egyértelmű volt.Rá is kérdezett aztán nem válaszoltam és ő nem kérdezett.Mit csináljak h hagyja h én irányítsak néha?Mindig belenyúl a dolgokba.:P Hogy lépjek ilyenkor?Vaduljak be?
2008. aug. 1. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Igen kissé vadulj be a pasik imádják a vad nöket!Kötözd meg a kezét! Lehet kapni direkt erre a célra billincset!(csak jól dugd el a kulcsát)
2008. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért ilyesztgetni se kell, ha beállítasz egy bilincsel nem biztos, hogy tetszeni fog neki. Legközelebb légy vad, fogd le, harapd meg, de ha egy verebet nem tudsz lelőni csúzlival, ne rögtön az ágyút vedd elő, csak fokozatosan!:)
2008. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!