Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy duci csaj bevállalósabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy duci csaj bevállalósabb lehet a szexben, mint egy véknyabb?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez egyáltalán nem alkat kérdése,hanem a természetétől függ.

19 évesen 49 kilós vagyok, úgyhogy elég törékeny. És elég sok mindenre kapható vagyok, persze csak a barátom számára:)

2008. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
A nöknčl tökmindegy de a fčrfiaknäl a ducib nem igazän jön be szexbe a nöknek mert kisebb a szerszäm és nagyobb a teher meg nem tudnak jol mozogni
2008. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nos, az elsőnek is igaza van, de közben meg a lét határozza meg a tudatot, mint tudjuk.


Az én személyes tapasztalataim azok, hogy az olyan lányok, akik kisebb mértékben felelnek meg az általános szépségideálnak, mint társaik (pl. ducik), azokra jellemző, hogy hozzászoktak ahoz, bizonyos dolgokért többet kell tenniük, mint az elvárásoknak jobban megfelelő társaiknak.

(van persze ellenpélda is, mert ugyanaz az állapot egy átfogóan elutasító, undok magatartásba is torkolhat)


Egy egyszerűen fogalmazva annyit jelent, hogy ők jobban megbecsülik a partnerüket. Egy csinos lányt jólval kisebb mértékben kísérti a gondolat, hogy nem talál magának másik partnert, mint mondjuk egy ducit, ezért a ducik "tűrőképeesége" alkalmazkodóképessége jobb, illetve próbálják valamivel lenyűgözni a partnerüket, mert ők a kinézetükkel nem feltétlenül tudják. (az egy más tészta, hogy aki duci lánnyal van, az jellemzően a ducikat szereti, tehát ez utóbbi indok koránt sem logikus, de ettől még működik.)

2008. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sexnek semmi köze sincsen a kilókhoz....

Én ducinak mondanám magam, és szeretem a sexet, odaadó vagyok...de ezzel nem kívánok kompenzálni semmit.Ha vékony lennék akkor is ugyan így csinálnám.És attól sem rettegek, hogy nem lesz Párom, ha esetleg (bár erre kevés esélyt látok)a jelenlegi Kedvesemmel szakítunk.

Lehet, hogy ha valaki vékony, könnyebb elsajátítani egy-két nehezebb pózt, de a lényeg nem a súlyon múlik.

Szerintem.

2008. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igaz.Jobban tudnak élvezni is odaadobak az ágyban!Több mindet bevállalnak.Ez a tapasztalatom!Vannak pasik akiknek a duci csajok jönnek be.Valakinek meg a vékonyak.
2008. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Már rengeteg erre vonatkzó kérdés volt...

Ezt nem a testalkat határozza meg. Tegyük fel, hogy valaki meghízik, akkor automatikusan bevállalósabb lesz az ágyban????? Nem, nem lesz. A habitusunk a döntő, hogy mennyire vagyunk nyitottak, az alkatunk nem jelent semmit.

Petranova

2008. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
96%

Szia csajszik én egy kerekded idomokkal büszkélkedő nőci vagyok, és az ágyban nálam még nem panaszkodott senki:D

Vagyis , bár nem vagyok büszke rá, de igenis igénylem a sexet, akár naponta.... A volt páromnak tényleg meg akartam felelni részben, csakhogy nem kaptam meg azt a viszonzást, elismerést, ezért félrekacsintgattam, de csak a flőrtig, majd késöbb más is lett belőle... szval a hosszabb kapcsolatom vége után rögtön adódott több pasim is,csemegézhettem, majd eltalált egy végleges nagy szerelem, azóta együtt vagyunk... hozzáteszem harmóniában, és mindketten mindent megteszünk egymásnak az ágyban is, és így senki nem szenved hiányt! Nem lehet átlagosítani semmit , mindenkinek az önbecsülésén, önértékelésén múlik hogy milyen kapcsolata lesz!

2008. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Petranovának van igaza!!!
2008. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!