Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a menete a prosztatamasszáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a menete a prosztatamasszázsnak? Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretném a barátomat kényeztetni, és ő is belement a prosztatamasszázsba, szeretnék minél jobban felkészülni erre, nehogy rossz élmény legyen neki. Segítsetek légyszi. Kinek mi a tapasztalata? Köszi
2008. aug. 1. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor kezdj neki ha már bőven jött előváladék, mert akkor áll készen a prosztata és akkor keményedett meg annyira hogy kellemes ha ingerlik. A legjobb ha előtte orálisan mész neki aztán mikor érezted hogy megtörténtek az előrengések és párat lüktetett a farka akkor hátulról is bemehetsz a két középső ujjaddal. Síkosítónak a legjobb a saját puncid leve de a nyál is megteszi. Van akinél nehezen található meg de az mindenképpen jó ha kb az egész ujjad hosszában benyúlsz és a hasi felén az ujjhegyeddel elkezded végignyomni belülről kifele, mintha valakinek ujjal jeleznél hogy ide gyere, tudod mire gondolok nem? Előtte feltétlen vágd rövidre a körmeidet azokon az ujjakon amit használni fogsz. az éleit is reszeld le. De ha nem érthető még mindig akkor vannak oldalak erről ott látványosabban el van magyarázva. Különben én magamnak szoktam csinálni, tényleg jó tud lenni olyan még nem volt h egy percnél tovább kellett volna csinálnom hogy elmenjek!
2008. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
LOL Csak aztán ne lepődj meg, ha a barátod dob egy fiú miatt :D
2008. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
SZVSZ a puncilevet nem nagyon kellene keverni, mert az E. coli fertőzés nem kellemes élmény. Inkább veygél síkosítót a patikában.
2008. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is hallottam a prosztatamasszázsról, és mint minden újat, ezt is ki akartam próbálni. A Barátnőm benne van minden jóban, ezt sem ellenezte. A biztonság kedvéért megkérdeztem az urológust. Ő azt válaszolta, hogy azt gyógyításra használják, szexuális célból - ő mondta így - nem javasolja. Ezzel nem tanácsot adtam, csak a tapasztalatomat írtam le. Jó egészséget Nektek !
2008. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már ki is próbáltuk, de nem találtunk benne semmi érdekeset. Valószínű nem jól csináltam, gyakorolni kéne. A kedvünk nem ment el tőle, a tanácsokat továbbra is megfogadom. Ja és egyelőre nem cseréltek le egy pasira :)
2008. aug. 2. 11:26
 6/6 anonim válasza:
Harmonett oldalán nagyon részletesen leírják ,olvasd el.
2010. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!