Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném a spermámat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném a spermámat gyorsan finomabbá, édesebbé?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a sperma nem a legfinomabb dolog a Földön,az tény hogy egy Vitamin Bomba (VB) és van akinek édes,sós, vagy keserű! A csajok szerint az enyém egy picit keserű,de lehet érezni egy pici sósat is,de legtöbbször nem is tudják,csak annyit hogy nem jó!!! És szeretném tudni hogy hogyan tehetném gyorsan édessé!!! Kérlek titeket csak komoly válaszokat írjatok!!!
2008. aug. 1. 02:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok ananászt! Állítólag édesebb lesz tőle.Hogy már óra múlva, vagy csak másnap, azt nem tudom, de ha minden nap eszel, akkor talán folyamatosan lesz hatása :)
2008. aug. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem tegyél bele cukrot, és kavard össze...
2008. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Kävét ne igyäl

Hust ne egyél

Ananäsz čs

Grape fruit

2008. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ananász az egy jó tipp, de én úgy tudom a vegáknak is sokkal édesebb a spermájuk... (Gondolom a hús elhagyása miatt.)
2008. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Itass a csajjal sört és akkor čdesebb nek črzi

De ha elötte tejszinhabot akar lenyalni rola akkor nem lesz čdes a gecid

2008. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ANANÁSZ forever ;)
2008. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyet értek azzal hogy az ananásztól édesebb, viszont ha nem szereted az ananászt és a húsról sem akarsz lemondani, akkor egyél banánt attól is édesebb lesz
2008. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!