Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nemreg vesztettem el a szuzese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemreg vesztettem el a szuzesegemet de a pasi sokkal tapasztaltabb nalam. Es szegyelen elotte magam. Mit tegyek h ne szegyeljem magam, o mindig azt mondja h megtanulom, megmutatja nekem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha megtanít, akkor nincs gond! Miért szégyelled magad? Rendes a pasid, hogy segít neked. Ha neked is tetszik, amit mondd, akkor tedd meg! :)
2008. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kerdezte h lefekudnek vele mondom nem tudom,kerdi miert?hat mondom h szegyellem magam..azt mondta h nem kell nincs mitol mert o tapasztaltabb nalam es mindent ugy csinal a h en akarom es nem fog fajni..
2008. júl. 31. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld magad! Ha neki adtad magad, akkor már nincs mit szégylened. Láttot, tudja, hogy az volt az első. Fogadd el a segítségét! Sok olyat mutathat neked, amit talán egy korodbeli nem tud még és neked később előnyöd lesz ebből :-)
2008. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindig vlmi ujjat mutat h mit h kell de en mar szegyellem csinalni utana..
2008. júl. 31. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudja nagyon jól, hogy tapasztalatlan vagy. Nem nevetett ki eddig sem téged. Most sem fog! Fel a fejjel! :)
2008. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi:)
2008. júl. 31. 22:27
 7/8 A kérdező kommentje:
segitsetek h mit tegyek...:)
2008. júl. 31. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak azt tedd meg neki, ami tetszik neked is. Különben megutálhatod...


Most próbálgat, hogy mit teszel meg... döntsd el mindig, hogy szereted-e őt annyira, hogy ezt is megteszed neki.

Ha igen, akkor hajrá - ha nem, akkor mondd meg neki, hogy ezzel még várjon (vagy felejtse el, ha olyan a dolog).

2008. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!