Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitöl van az, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl van az, hogy szex közben más férfiröl is fantáziálok? Ez normális dolog? Vagy mások is vannak igy, akiknek van párjuk?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tul jo jel az ilyen, de sajnos van:( akkor fantalzialsz masrol szex kozben, ha amit kapsz nem eleg vagy tudatalatt mar mast szeretsz.

ez normalis csak nagyon szomoru :(

2008. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én megkapok töle mindent.Amugy meg ö az életem értelme,tehát nagyon szeretem.Csak fantáziálok hogy milyen lehet valaki mással,de megcsalni soha nem tudnám ahoz tulságosan szeretem.
2008. júl. 31. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha kiegyensúlyozott a párkapcsolat és a szexuális élet, akkor nem lenne szabad, hogy másra gondolj szex közben. Lehet, hogy tényleg tudat alatt már másra vágysz.
2008. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Háth én csatlakozom az elöttem lévőkhöz..
2008. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sem túl jó dolog, hiszen mikor a kedvesemmel vagyok, annyira elvarázsol, egyszerűen nem tudok gondolkodni, csak ő van. Ép gondolataim sincsenek, nemhogy még egy másik férfi járjon az agyamban.

Petranova

2008. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Uhh, még az édekelne, te hogy reagálnál, ha a kedvesed bevallaná, hogy szeretkezés közben más nőkről fantáziál?

Petranova

2008. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

"ha a kedvesed bevallaná, hogy szeretkezés közben más nőkről fantáziál? "

Izgatónak tartanám. Inkább, mint más férfiakról.

Kedves kérdező. Ne aggódj, nincs semmi gáz, a szexben nincs tabu. Gondolj amire csak akarsz...

2008. aug. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!