Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs orgazmusom nem élvezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom nem élvezem azt ha a nyelvével vagy az újával a csiklómhoz ér és ez neki nagyon nem tetszik nem tudom miért várja a csodát h elmenjek de nekem nem megy. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ez csak erre az adott partnerre vonatkoztatva igaz vagy általában? Magadat sem tudod kielégíteni, vagy csak más nem? Nem lehet hogy nagyon rágörcsölsz a dologra, hogy nem akarod igazán, hogy előtte nem izgat fel eléggé, vagy egyszerűen csak durván csinálja? Egyébként sok nő van aki nem tud elélvezni, ennek lehetnek lelki vagy fizikai okai. Gáznak nem gáz, és lehet rajta változtatni.
2008. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rágörcsölsz az egészre, hogy márpedig neked orgazmusod lesz. A nők orgazmust tekintve bonyolultabbak, mint a férfiak. Ehhez idő kell, hogy összeszokjatok, összehangolódjatok. Ezt egy férfinak meg kell értenie, hogy azért ez egy nőnél máshogy működik. Engedd el magad és ne agyalj semmin! :)
2008. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem így kell hozzáállni a dolgokhoz, hogy nem megy és kész. De megy! Csak meg kell találni, hogy hogy a legjobb meked. Neked is máshogy kell hozzáállni a dolgokhoz! Ha saját magad el tudod vinni a csúcsra, akkor nincs nagy gond, mert ha teljesen ellazulsz, amikor a párod csinálja, akkor jó lesz, de nem szabad arra gondolni, hogy "már megint minek, ha úgysincs orgazmusom". Ha meg még te sem értél el orgazmust magadnak, akkor kicsit nehezebb a helyzet, de a barátoddal együtt tudtok tenni az orgazmus érdekében.
2008. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
erre való az önkielégítés...ha nem próbálod ki h neked mi a jó,akkor ne várd h majd most lesz orgazmus,mikor azt se tudod milyen az...most az tetszik neki h te nem élvezed??
2008. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Hát lehet tényleg csak rágörcsölök erre az egész dologra.

Én 16 vagyok a párom pedig 23.

2008. júl. 31. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!