Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem a barátom úgy dugni h a cipzáros résznél csak előveszi, pl akkor mikor nyilvános helyen vagyunk és arra nincs idő h vetkőzzünk csak 1 gyors menetre?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szűrt becsípheti a cipzár, vagy összemaszatolhatja agatyáját stb... Ezért nem haragudhatsz rá. Vagy lehet érzelmesebb ektust akar. Az én barátom pl a romantika híve...
2008. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasi vállalja be nyílvános helyen akár 5 percig is. Az is lehet amit az előző hsz írt: gatyáját összemaszatolja vagy nem kényelmes neki, becsípi a szőrt stbstb.. Értsd meg. A lányoknál is van olyan aki nem akarja nyílvános helyen. Akár 2 perc alatt végeztek, akár nem.. Inkább várd meg amig hazaértek.

cukorfalat

2008. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert úgy DUGNI szokás, de a barátod valószínűleg van annyira érett, hogy SZERETKEZNI akar, nem csak gyors menetekre vágyik. Ezen kívül a cippzár tényleg becsípheti a szőrt, sőt, akár a bőrt is, ami baromira tud fájni. És az sem utolsó, hogy nagyon gáz, amikor csupa puncinedv a fiú gatyája, vagy éppen ondó kerül rá, hát elég igénytelenül néz ki.
2008. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
borotválja
2008. júl. 31. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő nem akarja úgy, mit nem lehet ezen érteni?
2008. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. nem szeretheti a szexnek ezt a fajtát, pedig egy normálils kapcsolatot feldob az ilyen, főleg, ha te is benne vagy. Bár ehhez az kéne, hogy mind a két fél ilyen mentalitású legyen, nálunk például nagyon jól megfér egymás mellett a szeretkezés és a dugás. Nem laposodik el a szexuális életünk.
2008. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Attol hogy szőre nincs, bőre van amit becsíhet,és maszatos lehet, amit talán nemakar, hiszem valszek valahova útközben vagytok, vagyis utánna még láthatja bárki a maszatot. Ne erőltesd, ha nem akarja, nemtudom annyira minek kell firtatni, szegény srácnak se lehet könnyű...:S
2008. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bezzeg az én barátom még éjszaka az utcán képes gyors menetre,aztán itthon folytatódik a szeretkezés.Az ilyen izgalom tényleg jó egy kapcsiba.mond meg neki hogy te szeretnéd,és próbáljátok ki...sok szerencsét
2008. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is előfordulhat, h nem izgul fel arra, h ruhában csináljátok. Az én barátom sem szereti ha akármilyen ruhanemű is rajtam marad, van h néha nem is áll fel neki olyankor.
2008. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Vegyen gombos nacit, az nem csípi be a farkát... Lehet, hogy attól fél, nem áll fel gyorsan neki, amikor kérnéd. Lehet, hogy nem szereti a spontán dolgokat.

Ha előre megbeszélitek, hogy te bugyi nélkül, szoknyában, és előre beindítod, azzal, hogy mutogatod neki magad, vagy szopod egy kicsit, úgy, gondolom, bárhol feldönt egy motorháztetőre :)))))

2008. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!