Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van mindig hányingerem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig hányingerem szex után pár órával késöbb?

Figyelt kérdés
Állandóan mikor lefekszek a barátommal azóta mindig van ez. (kb 2 hónapja). lefekszünk és este amikor elaludnék hányingerem lesz. de mindig csak akkor. mitől van ez?
2008. júl. 31. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel védekeztek? Nem lehet, hogy az miatt izgulsz?
2008. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet parázol, h terhes vagy, a nők ilyenkor képesek terhességi jeleket produkálni.

Esetleg h undorodsz a barátodtól, bár arra sztem rájöttél volna 2 hónap alatt...

2008. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem dehogy undorodok tőle. sőőőt.. néha én esek neki xD am 16 éves vagyok és elég sok problémám volt a parázástól (terhességtől) rettenetesen parázok tőle. Most kezdtem el tabit szedni kb 1 hete, és gumit is használunk (mindig is használtunk) sőt.. a tabi elött még hüvelykúpot is használtam. lehet tudatalatti idegességtől is? h nem is gondook rá mégis bennem van az, h "mivan ha mégis...?"
2008. júl. 31. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
ez természetes, hogy félsz, de ha úgy védekeztek ahogy leírtad, akkor nincs okod, semmi, az óvszer, meg a tablette 100% nyugalom, ne stresszelj..ezzel azt fogod elérni, hogy késni fog a menszeszed, és mégjobban megijedsz, hogy terhes vagy, próbálj megnyugodni, hidd el nem lesz baj :)
2008. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemrég múlt el a mensim.
2008. júl. 31. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Figy én láttam valahol tv-ben h aktus után meg kell inni egy pohár vizet mert tul sok vizet vesztesz vagy valami hasonló és attól van hányingered :D remélem segítettem :D
2008. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!