Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy barátnőm minél jobban élvezze a szexet?

Figyelt kérdés

Kezdő pasi vagyok még csak 1-szer voltam csajjal,egy táborba.

Barátnőmmel még nem voltam úgy együtt, (bocs a félre vezető kérdésért, de csak így tudtam megfogalmazni)és az érdekelne hogy csinálhatnám úgy hogy ő minél jobban élvezze.


2008. júl. 31. 04:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú előjáték, kényeztesd őt gyengéden.
2008. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a gyengédség. Ne siess és őt se siettesd. Lassan vándorolj a száddal mindig a testén végigpuszilgatva őt és jusson eszedbe: Tényleg lassan és érzékien, akkor tuti jó lesz. Utána már úgyis érzed, ha gyorsítana a tempón!!!
2008. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy mielőtt együtt vagytok, juttasd a tudtára (suttogj neki, símogasd meg a fenekét, stb.), hogy MA vele szeretnél lenni ÚGY és hogy már alig várod és hogy már nagyon kívánod. Aztán amikor már ott vagytok a téma előtt, akkor nagyon fontos, hogy légy nagyon gyengéd, csókolgasd végig a testét, figyeld a reakcióit és ott izgasd, ahol neki a legjobb (keresd az erogén zónáit). A nemi szervet jó sokáig ne érintsd meg, szándékosan kerüld ki... Egy idő után ő fog könyörögni, hogy együtt legyetek. Akció közben szerintem ne csak hüvelyileg izgasd, hanem a klitoriszát is símogasd. Szerintem minden oké lesz! HAJRÁ!
2008. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkitől!:)
2008. aug. 11. 04:30




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!