Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miben nyilvanul meg ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvanul meg ha egy lany elelvez?

Figyelt kérdés
Lattam egy vidit ahol a csaj onkielegitesnel mikor elment ki spricelt belole a cucc!!!es ha egy lany elmegy akkor ez mindig igy tortenik???
2008. júl. 29. 23:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A gyerek még helyesírást sem igazán ismeri, akkor a pina szó szerintetek mit mond neki? :)
2009. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én is spriccelve élvezek ha nagyon nagy orgazmusom van és a párom imádja :) amugy csak akkor spriccel ki a hüvelyből úgy mint a filmeken , ha kiveszi gyorsan a farkát hogy utat engedjen neki....de ő benne szokta hagyni, így szépen szembetámadom a félszeműt a lével, ami neki jó forró, így egyből elélvez tőle ő is :D ez a majdnem egyszerre orgazmus titka is :P
2009. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
áááá, mit nem adnék egy spriccelős lányért...
2009. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is élveztem már spriccelve.. nagyon jó érzés, és tényleg a fiúnak is tetszik. Úgyhogy, kedves Kérdező, még tanulnod kell ;)
2009. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!