Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném továbbá is kielégíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném továbbá is kielégíteni orálisan a barátomat, szoktam is, de megalázónak érzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd csinálni, akkor csináld. Szereted a barátod, ő is szeret téged, a szexben minden megengedett -> semmi okod, hogy megalázónak érezd.
2008. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg legyőzni ezt a gondolatot. Fogd fel úgy hogy a barátodnak, akit szeretel ezzel örömet okozol. Ez minden egészséges kapcsolatba benne van..Egyátalán nem megalázó, főleg ha ő is csinálja neked. Nem tudom egyesek miért tartják ezt megalázónak, számomra az élvezetet, az örömöt és a "szórakozást" jelenti. Győzd le ezt az érzést, hidd el nem megalázó! Sok sikert! Hány éves vagy?
2008. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fektesd a hátára! Ez nem igazán megalázó helyzet. Te irányítasz, és azt teszel vele, amit csak jónak látsz.
2008. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

én is így voltam vele...teljesen rosszul voltam a gondolatától is...de te a póz miatt érzed megalázónak? mert akk a legegyszerűbb h őt lefekteted és úgy...úgy szerintem egyáltalán nem megalázó...:)

és hát feletsd ezt el...gondolj arra h ez örömet okoz annak akit te szeretsz...sőt engem eléggé izgat ha látom h a barátom mennyire élvezi a dolgot...:)

cupcup

2008. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem megalázó dolog. Kérd meg, hogy viszonozza, és akkor 1-1. :)
2008. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért megalázó? Amikor a testedbe engedsz valakit, az nem az? Ha Ő nyalogat Téged az megalázó? Sztem nem. Engem inkább pl totál rabszolgává tud tenni egy nő, aki jól csinálja ;)
2008. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én sem értem h miért találják megalázónak ezt egyesek, talán téged a barátod a hajadnál fogva cibál a farkán? Mert ha igen akkor rossz lóra tettél, ilyet normális ember sosem csinálna a párjával, én olyankor max mesumogatom a pofiját vagy a feje tetejét. És sokan szerencsére azért szeretik csinálni mert tudják hogy adni is olyan jó mint kapni. Pl én is azért csinálom neki hogy lássam mikor görcsbe rándul az orgazmustól, és szeretem a punci illatát és ízét is. Te meg szépen alapozzad elő a műveletet, ha vannak tisztázatlan részek akkor azt beszéld meg a pároddal előtte, ja és nem kell lenyelni, habás semmi rossz nincs benne, én pl nem irtózom a sajátomtól, sosem mették olyat hogy nem csókolom meg utána a csajomat csak mert maradt egy kicsi a spermámból a szájában, max én is kapok belőle amúgy is az enyém!
2008. júl. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt gondoltam...csak hogy tegnap megcsináltam és nagyon jó olt látni/hallani h barátom élvezi :)Még nekem is izgató volt!sztem hajrá de sztem jobb ha elsőnek sötétben és úgy h a barátod a hátán fekszik :) és akkor te irányítasz :) ha nem szeretnéd akkor viszont ne csináld muszájból mert észre fogja venni... Sok sikert :) ;)
2008. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
ha megalázónak érzed,ne tedd!!!majd ha nem érzed annak,akkor próbálkozz újra!
2008. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!