Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy jó vele a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy jó vele a szex, mégsincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
a férjemmel egyutt vagyunk lassan 3 éve! két honapos a kisfiunk! imádjuk szeretjuk egymast! jo vele a sex! kivánom vele...stb... de még sem értem hogy miért van az hogy nincs vele orgazmusom??? neki mindig, nekem nem... torodik velem, nem gyors, nem csak magara gondol, de mégsem?! miért??
2008. júl. 29. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak vele nincs?Se hüvelyi-,se csikló?Mert lehet h csak az egyikféle képpen tudsz elmenni.Próbáltátok mind a kettőt?
2008. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hmm.. igy sem ugy sem.. de nem értem miert, nagyon szeretem vele, minden jo, megsem tudok elevezni.... :(
2008. júl. 29. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hosszú előjáték mindig jó kezdet. Akár a vacsinál is elkezdődhet, majd egy erotikus masszázzsal folytatódhat. Sok nő gusztustalannak tartja, de szerintem egy szexfilm is lehet annyira izgató, hogy utána nem sok idő kell az orgazmushoz. Lehet, hogy új pozíciókat volna érdemes kipróbálnotok, ha lovaglóülésben kísérleteztek akkor az orgazmus szerintem garantált.

Persze a legfontosabb a nyitottság, mert ha egy picit is szégyenlős vagy elmondani, megmutatni, hogy neked mi a jó, akkor felreérthetitek egymást.

A múltban volt rendszeresen orgazmusod? Akkor tudod, mely pozíciók a nyerők. Ha magad sem tudod mi a jó neked, akkor nem árt először egyedül kísérletezni... Szerintem a jó szex nagyon fontos, később megsínyli a kapcsolat ha nem megy ált. minden olajozottan.

Sok sikert!

2008. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hallottam már olyan nőkről, akik képtelenek az orgazmusra... :(

De tényleg soha senkivel? És ha magaddal játszol akkor sem?

2008. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom... ha magammal játszom akkor van, igen... de ha vele vagyok, akkor nem... kiprobaltunk mi mar minden fele poziciot.... de sajnos.... :(
2008. júl. 29. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki azt, hogy szex közben izgatod a csiklód. Én azt szoktam:-)
2008. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
lehet én leszek az ellenpélda de......mi lassan 4 éves házasok vagyunk, de! kb 2évig nem volt orgazmusom, pedig nagyon jó volt a szex vele.megszületett a gyerkőc, majd jó idő eltelt és elérkezett az az együttlét h orgazmusom lett! rá kellett jönnünk arra, h csak akkor tudok elmenni ha egyszerre "csináljuk" az orális kényeztetést egymásnak....hüvelyi orgazmusom soha nem volt még, most azon dolgozunk....kívánom a legjobbakat Neked! és kitartást megéri:)
2009. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban és elméletben 'megvizsgálnálak' (nem ajánlat).

1. magaddal megvan

2. vele nincs

A kettő közötti különbségben keresendő az ok. Valami nem úgy/nem történik együtt, amit magadnak összehozol. Tehát ha megtalálod ezt és vele is megcsináltatod, meglesz kettesben is. Mondjuk nehéz elképzelni, hogy 3 alkalom alatt ne vegyem észre, ha 'kevés'.

2009. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!