Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fájhat a férjem makkja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájhat a férjem makkja a nagyon gyakori szextől?

Figyelt kérdés
Vagy előfordulhat, hogy valami nyavaját kapott el? Elváltozás nincs , de azt mondja érzékeny neki és szerinte kidörzsöltük. De nekem elég gyakran van valami nyavajám odalenn, lehet azt kapta el tőlem?
2008. júl. 29. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár ki is dörzsölhette. Amúgy a "gyakori nyavalya ott lenn" nem egy fel nem ismert Chlamydia vagy Ureaplasma fertőzést jelent?
2008. júl. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ma megyek dokihoz. Ezért is gondoltam, hogy hátha rólam ragadt át rá valami.
2008. júl. 29. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Használtok óvszert? Már hogy ne kaphasson el semmit tőled, főleg, ha ki is dörzsölődött neki. Attól is kidörzsölődhet, ha nem vagy elég nedves, próbáljatok síkosítót használni.
2008. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is szokott. ha nem kb 20 percel előtte volt epillálva, bizony elég dúrván kidorzsölheti. És az még csak a hagyományos mód, ha sokat csinálod kézzel, lábbal, esetleg harapdálod néha, az még rátesz. Ki mondta, h a férfiaknak csak felhőtlen öröm a szex? :)
2008. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy nap órákon át fájt, túl voltunk heti több mint húsz aktuson. Utána semmi. Pedig előtte és utána is több mint tíz volt hetente.
2010. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!