Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom orálisan már kielégi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom orálisan már kielégitett egyszer-kétszer, én még őt egyszersem. Mikor tegyem meg énis ezt a dolgot körülbelül?

Figyelt kérdés
Nem az van,hogy félek ettől a dologtól,bár még sohasem csináltam,csakhogy ha 2 hónap után csinálom neki,attól félek túl könnyűvérünek tart vagy hasonlók :D (Egyébként 16 éves vagyok és ő az első kapcsolatom.)
2008. júl. 28. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
De Te meg engeded magad... ez így kicsit fura, nem? mitől van a para? Ha házasság előtt bármit csinálsz, úgyis pokolra kerülsz kedvenc egyházunk szerint, akkor meg már élvezd ki :)
2008. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:DD Jó igazad van,de igazából szerintem tényleg bennem van a para amiatt,hogy még sosem csináltam ilyet :D De azért köszi,megfogadom :D
2008. júl. 28. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod, hogy attól nem találhat könnyűvérűnek, ha ő már kielégített? Itt az ideje, hogy te is megtedd neki. Bármikor, amikor kicsit felhevül a hangulat :-)
2008. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ne parázz:) Én már legelső alkalommal csináltam a barátomnak (szüzek voltunk mind2en), és élvezte ő is, én is:) Szerintem elrontani nem igazán lehet, esetleg ha 'túl vad' vagy:D
2008. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom,igazából elég sokáig nem engedtem neki a dolgokat,még a melltartómat is féltem levenni...világosban még mindig feszélyezve érzem magam,lehet ha sötétben csinálnám,akkor kicsit jobban el tudnám engedni magam,és meg tudnám tenni...:D Amúgy elég sok fórumban és kérdésben olvastam,hogy a csaj undorodik ettől...én egyáltalán nem,csak kicsit félek tőle :) Köszönöm a tanácsokat :)
2008. júl. 29. 00:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak félsz ettől az alkalomtól, de szeretnéd, akkor legjobb, ha megkéred, hogy segítsen megismerni az ő testét, neki mi hogy jó. Gondolom tudja, hogy nem tettél még ilyet, lepd meg vele :)
2008. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzed, hogy itt az ideje, tedd meg. Nyugi, nem lehet elrontani :)
2008. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is erre szavazok, amit a felettem lévő illető írt... Várj amíg eljön az idő... De ha ismerkedsz vele picit, hamarabb fog ;D
2008. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!