Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 2 hete megkértem egy fiút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete megkértem egy fiút hogy csinálja magának webcamon keresztül.. Ő bele ment, azóta mindig ha kérem csinálja nekem. Ma megkért hogy én is mutathatnék valamit, legalább cicimet. Bele menjek?

Figyelt kérdés

Webcamszexelt már valamelyikőtök?16 vagyok



2008. júl. 28. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
sztem nyugodtan belemehetsz
2008. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ő mutatott akkor illene neked is szóval szerintem igen
2008. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ennyit húztad az agyát illene. De nem tudom személy szerint nem mennék bele iylenbe, legalábbis ha nem a páromról van szó...
2008. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te megkérted és ő megtette, akkor te is viszonozhatnád. Bár én nem csinálnék ilyet :-)
2008. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
En sem csinalek ilyet...de ha mar o csinalta csinald te is:)
2008. júl. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Engem is megkért 1 csaj nemrég, énis csináltam neki, jól esett amikor Ő csinálta nekem. Sztem ha már ennyi idejig "húztad az agyát" menyj bele ...
2008. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
80%
Ha neked jól esett nézni, akkor ezt sejtheted a másik oldalon is. Szerintem nem veszíthetsz vele semmit.
2008. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Csináld, oszt legfeljebb majd viszontlátod magadról a felvételt különböző videós oldalakon, ugyanis a webkamera képét nagyon egyszerűen lehet rögzíteni.

Egyébként soha nem értettem mi értelme van ennek? Ennyire nem lehet antiszociális az új nemzedék, hogy már dugni is webkamerán keresztül képes csak..

2008. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd, ha izgat, miért is ne. Habár én a helyedben az arcomat nem adnám ki semmiképpen. Sosem tudhatod, valójában ki ül a "másik oldalon". Régebben én is cseteltem, hidd el van annyi perverz, undorító öregember, hogy az félelmetes. Webkamos felvételt játszadozó fiatal fiúkról meg bárki le bír tölteni is eladni magát tinisrácnak...

Nagyon vigyázz kinek mit mondasz el magadról. Nevet, telszámot szerintem sose adj ki.

2008. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En egy anyuka vagyok, szoval szerintem kicsit tapasztaltabb nalad, ezert merek tanacsot adni. Neilyedj meg, nem lecseszni akarlak, scak szerintem ez a dolog elegge keteselyes.

1. Ha nem is mered a fiut, semmikeppen n menj bele szerintem.Teljesen igazat adok az elözö hozzaszolonak. Nem tudhatod, hogy valojaban ki ül a gep elött,amig teljesen meg nem bizonyosodtal rola. Gondolom nem akarod a cicidet mutogatni,(es mast is) egy ötven ves kiehezett perverznek. Es gondolom nem akarod, hogy mindenki lathassa a neten, ahogy masztizol, mert valoban ez is megeshet.

2. Ha ismered a fiut, ill. biztosan tudod, hogy nem ver at, akkor talan. De tul szemelyes infot akkorse adjmeg magadrol, es az arcodat szerintem nem feltetlenül kellene latnia. Az k, hogy valamit valamiert, de nagyon kell vigyazni. Gondolj bele, ha felkerül a netre, a szüleid is talalkozhatnak vele. En nem igazan ertek egyet ezzel, de ha a mai tizenevesek ere izgulnak, am legyen, vegülis inkabb ezt csinaljatok,minthogy satu reszegen lefeküdnetek öt pasival egyszerre egy buliban. Ilyen is van sajnos:-(

2008. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!