Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés az anális szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az anális szex? Olyan mint a normál szeretkezés?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem már sokszor leírták itt, hogy nem olyan. Csak keresgélned kell. Nagy az esélye rá, hogy fájni fog. Nézelődhetsz még orvosi oldalakon, szerintem ott nem nagyon ajánlják.
2008. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem olyan, mint a normál. Sokan egyáltalán nem élvezik, sőt elég kellemetlen érzés. És sokkal kevesebben vannak, akik az mondják, hogy jó nekik. Ha kíváncsi vagy, próbáld ki.
2008. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Nekem ugyanolyan, mint a normál!

Sőt még jobb is, mert ott sokkal szűkebb az aszzony!

2008. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

szartál már vastagot?

sztem olyan rossz lehet az anál is amikor vasztag faszt nyomnak a seggedbe

2008. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalmakkor, meglehetősen kellemetlen, rossz érzés a nőnek (fáj általában), rengeteg sikosító, és türelem kell hozzá. Nem sok nő élvezi ezt, de vannak akik igen. Típus függő.
2008. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
más és jobb is mint a normál de kicsit fájdalmas én pl ezt jobban élvezem
2008. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én eddig csak egyszer próbáltam... kicsit olyan mint visszafelé szarni meg fáj is, de idővel jobb lesz
2008. júl. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!