Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A srácoknak az tetszik jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácoknak az tetszik jobban ha lenyeljük a spermát?

Figyelt kérdés
Párom azt mondja, hogy nem muszáj lenyelnem ha nem akarom, de én valahol szeretném, mert tudom, hogy ez öt izgatná! Már párszor élvezett a számba, de kiköptem! Ezzel minden pasi igy van, hogy élvezi ha lenyeli a párja? Pasik véleményét is várom! Egy 19 éves lány!
2008. júl. 28. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga a lenyelés az után következik, hogy már elélveztünk, így gyakorlati élvezeti értéke nincs neki. Viszont nagyon kiábrándító tud lenni, ha egy nagy élvezés után azonnal azt látjuk, hogy a lány rohan a fürdőszobába köpködni. Ha csak diszkréten pl egy előkészített zsepibe köpik ki, azzal semmi baj nincs.
2008. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt egy korábbi kérdés.nyugi én sem nyelem le,nekem sem erőlteti a párom,de tudom hogy jobban esne neki,ha már ő is lenyeli az én váladékomat:S.de én inkább kiköpöm a zsepibe.olvasd ezt el ez hasznos,amugy én tetem fel a kérdést, és kaptok sok jó választ.Üdv

2008. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én le szoktam nyelni, és úgy vettem észre, hogy a pasiknak ez nagyon is tetszik. De a mostani párom egyáltalán nem akar a számba élvezni, szerinte ez megalázó rám nézve, és neki úgy nem lenne nyugodt a lelkiismerete. Nekem mindegy, ha neki így jó, akkor így jó :)
2008. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy sokkal jobb nekik. A kedvesemet megkérdeztem és azt mondta, neki az orális szex így teljes, illetve jó érzés, hogy teljes mértékben elfogadom őt.

Petranova

2008. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

SZIA én 40 f vok

minket férfiakat az izgat hogy a szátokba élvezzünk és az ojan jo meleg

engem nem zavar ha utána kiköpöd

2009. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, azt nagyon szeretjük, ha cumizás után le is nyelitek a spermánkat. Egy ilyen lányt a tenyerünkön hordozunk.
2018. dec. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!