Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy férjem, akivel már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férjem, akivel már nem jó a szex. Van egy külső kapcsolatom, akivel nagyon jó lenne, csak rohadtul szégyenlős vagyok. Pedig nem vagyok egy mai csirke! Hogyan győzhetném le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 16:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy pszichológus kezel. Semmit nem értetek. Ha bővebben le tudnám írni, biztos nekem adnátok igazat. (De már elment a kedvem az egésztől...)
2008. júl. 29. 17:32
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem kell így senkit lehordani - csak választ kért a kérdésre és nem kommentárt a problémára.


Először is beszélj erről azzal a "külső kapcsolattal". A beszéd nagyon sokat segít ;)

A tükörben való nézegetés valóban sokat segít feltéve, ha a jó tulajdonságokat vizsgálod.

Ha nem szeretnél "csalósdi"-ba belemenni akkor két dolgot ajánlok:

• vagy válj el a jelenlegi párodtól

• vagy próbáljátok meg élvezetessé tenni a szexet

Pld. egy kis sztriptíz, de manapság már erotikus társasjátékokat is lehet rendelni a neten.


A maszturbálással is oldod a feszültséget és megtudod, hogy mi a legjobb számodra.


Ne légy szégyenlős: próbáld magad elengedni!


Wanda

2008. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

egyszerűűűű!!!

csald meg úgy a férjedet, h kiderüljön, és akkor ő dob ki téged! meg van oldva. amúgy a személyiségzavarodra sztem van pszichológus, meg gyógyszer.

na, látjátok feleim, ezért hülyeség a házasság. úgyis vége lesz. vagy előbb vagy utóbb...

2008. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A két utolsó válasz nagyon tetszett! Köszönöm!!! Azt is, hogy megvédtetek. Igen sok az erkölcscsősz Mo.on. De nekik javaslom, olvassák ki Nathaniel H.: A skarlát betű c. regényét. Az a XIX.sz-ban játszódik. Most meg a XXI.van. Aki meg ennyire támad, talán azért teszi, mert megcsalták. Annak, aki azt írta, meg akarom magam b..ni, csak annyit, hogy a b..szás és a szeretkezés között nagyon nagy különbség van. Én szeretkezni akarok azzal, akit szeretek. Mégegyszer köszi nektek, akik kiálltak mellettem.
2008. júl. 30. 08:35
 15/19 anonim ***** válasza:
akkor hagyd el a férjed!!!! ha szeretkezni akarsz azzal akit szeretsz!! vagy csak a pénz miatt nem hagyod el? talán mindent megvesz amit a második soha nem tudna megadni??... pffff... szánalmas
2008. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A pénzért?! Na ne! Sokszor én tartom el a tanári fizetésemből, mert elgépezi, amit keres.
2008. júl. 30. 16:39
 17/19 anonim ***** válasza:
akkor miért nem hagyod el??? ha a másik jobb? ok dependens vagy... de az nem jelenti azt hogy nem lennél boldogabb egyedül ha a másikkal nem sikerülne
2008. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hááááát de egy büdös rohadt K... vagy... pfff azt hiszem neked már csak az akasztás segít ;) Mégis milyen érzés lehet annak az embernek szerinted?? Szánalmas vagy!

Nem tudom hogy miért tartod magad "nem mai csirkének" amikor azt sem tudod hogy mi kell egy párkapcsolathoz!!! Férjnél vagy és ilyeneket kérdezel!??! UNDORÍTÓ!!! LEHET LEPONTOZNI DE IGAZAM VAN!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne?Akkor még nem volt?Honnan tudod milyen lenne?Menj el vele bulizni,rúgjatok be,aztán mindent bele!:)
2013. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!