Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rendesen van erekcióm, de ahogy felhúzom az óvszert, már nem olyan merev?

Figyelt kérdés
Szex közben elég zavaró.
2008. júl. 28. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nem túl szoros?


első pár alkalommal barátom is huzott ovszert neki nem hogy nem volt olyan merev de sajnos még a legelsőnél le is lankadt neki azóta elhagyuk ha 1 partnered van és szed gyogyszert hagyátok el persze lehet sokan tiltakoznak ellene de ha szeretik egymást...

szóval más ha 1 gumin keresztül ingerlődik az nem olyan és nem lesz anyira merev mintha közvetlenül éri.


Ha nem szoros probáld meg egy vékonyabb gumival! Lehet nem megfelelővel probáltad

2008. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
ugyanez tortenik velem is! amint meglatom a gumit vegem van :( gyulolom elveszi minden kedvemet az egesztol. abnormalis es zavaro es nem erzek a lanybol semmig az egadta egy vilagon! szerintem nagyon szar.
2008. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni, mert pont ugyanígy vagyok én is.
2009. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!