Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valami baj van velem. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem. A barátommal nagyon jól kijövünk, szexuális és érzelmi téren is. Viszont mostanában nem tudom vele élvezni a szexet, nem vagyok képes elengedni magam. Miért lehet ez? Mit kellene magamban változtatni?

Figyelt kérdés
Ő most is megtesz értem mindent, a legjobbat akarja nyújtani nekem, ismeri mit kiván a testem, de mégsem vagyok képes átadni magam érzelmi szinten.
2008. júl. 28. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ennek valószínű vmi lelki probláma áll a hátterében
2008. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a gyermekkorom. Nem tartozik a legjobbak közé, depressziós is voltam, viszont már kezdem lezárni a múltat. A barátommal eddig nagyon jó volt, most hirtelen pedig olyan érzéketlen lettem, mint egy fadarab. Szóval ezért nem gondolom, hogy a múltam miatt van, ám a választ nem tudom megtalálni.
2008. júl. 28. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ide pszichológus kell. Csak az ő segítségével tudtok túllépni ezen a problémán, egyedül nem megy.
2008. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy valami nyomaszt... belülről, szerintem.

De ha valamelyik emlék jött föl, azt jobb minél hamarabb visszatemetni. Ha most boldog vagy. Minthogy megmérgezze a múlt a jelent is. Utazzatok el, vagy ilyesmi.. ne légy sokat egyedül.. esetleg fogadd el a múltat, végleg. Végleg felejtsd el, a párodért.

2008. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!