Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szex közben nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szex közben nagyon hamar elmegy. Nagyon jó a kapcsolatunk ez miatt nem akarom elveszíteni. Orálisan nagyon jó vele, de szeretnénk, hogy a szex tovább tartson. Létezik valami mód, hogy ezen segítsünk anélkül, hogy orvoshoz kellene fordulni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is ez probléma, de mi ezt úgy oldottuk meg, hogy miután elment, akkor tartunk egy kis szünetet(közben puszi, kis simogatás, élvezzük, hogy szeretjük egymást), és megint folytatjuk vagy elkezdjük. A második már sokkal tovább tart. Azt irtad orálisan nagyon jó vele. Kérd meg, hogy élveztessen el téged, biztos örömmel megteszi, és te is elégedettebb leszel.

A gyors elélvezés legtöbbször pszihikai eredetű. Nem történt régen vele valami?

2008. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ezt egy szexológus blogjából másoltam be:

[link]


A korai magömlés kezelése


Visszatérő kérdés a nőknél és férfiaknál egyaránt, hogy miképpen lehet a korai magömlést kezelni. Az alábbiakban a módszert írom le, ami önmagában is segíthet, de nem pótolja teljesen a terápiát.


A korai magömlésnek lehet fiziológiai, biológiai, és lelki oka is. Ezért először mindig az urológiai vizsgálatnál kell kezdeni, és csak utána gondolunk a lelki tényezőkre. Az alábbi módszer azoknak is jó, akiknek nincs korai magömlésük, de szeretnék a szeretkezési időt meghosszabbítani.


Ha egy férfi szobatiszta, azaz tudja szabályozni a vizeletét, akkor képes arra is, hogy a magömlését szabályozottá tegye. Ugyanis ugyanaz az izom kell hozzá: ez a PC izom, ami a medencecsontot lezárja, ezen ülünk, ezen keresztül halad a végbél, és a húgyvezeték, ami a férfiaknál az ondóvezetékkel azonos.

Először csinálni kell egy vízterheléses próbát, hogy kizárható legyen az urológiai gond. Meg kell inni 2 l teát, vagy 4 üveg sört (kinek-kinek tetszése szerint), hogy a hólyag megteljen. A WC-re csak nagyon erős ingerkor szabad kimenni, és nem egyszerre szabad elengedni a vizeletet, hanem pici szakaszokban. Nem könnyű! Ha sikerül elzárni a csapot, akkor nincs nagy gond. Utána a PC izom beedzése következik.


Naponta háromszor kell az izomösszehúzásokat végezni úgy, hogy az összehúzás legalább 2 mp-ig tartson, a következő összehúzás 1 mp után következik. (Nem szabad összevonni, és többet végezni az ajánlottnál.) El kell jutni a napi 3 x 100 összehúzásig a következő rend szerint:

Első naptól 3 x 30

3. naptól 3 x 40

6. naptól 3 x 50 (azaz három naponként + 10!)

21. naptól 3 x 100 (és ezt gyakorolni 3 hónapig!)


Ezzel párhuzamosan légzőgyakorlattal rá kell érezni a szexuális energia keringetésére. (Ezt nem tudom leírni, a Multiorgazmusos pár c. könyvben le van írva.) A szexuális energiát légzéssel meg lehet csapolni, csökkenteni lehet, aminek a magömlés jelentős késleltetése lesz az eredménye.

Szeretkezés közben tehát azt kell csinálni, hogy a férfi érezve a magömlés közeledtét egyszer-kétszer keményen összehúzza a PC izmát, egy nagyon sóhajt (amihez vizualizálja az energia megcsapolását), és egy-két másodperc múlva a szeretkezés folytatható. Ha legalább kétszer-háromszor ezt meg tudja ismételni, utána már végtelenített idő következik... Ezt nevezik multiorgazmusnak. Az orgazmus szint sokkal magasabb lesz a megszokottnál és nem a hasban, hanem a keresztcsontnál, a gerincben érezhető.


Az említett könvyet keresd a www.alexandra.hu -n, nem drága, szerintem megérne egy próbát!

2008. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerinted azért "elveszítenéd" a párodat mert hamar elmegy? Tehát te ki fogod őt dobni ha nem csavar hurkot a farkára és nem uralkodik magán? Megint egy önző kurva...

Ahelyett, hogy segítenél neki ezt a problémát megoldani azzal fenyegetőzől, hogy kidobod. Ebben nyílvánul meg az önzőséged. Nem érdemled meg azt a pasit.

2008. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
LifeStylenak van egy olyan gumija is ami egy kis érzéstelenítőt tartalmaz, lehet hogy megpróbálhatná azt.
2008. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez van... az én bartátom iszik elotte egy pár pohár voros bort és sokkal késobb megy el ... szerintem brobaljatok ki :)
2009. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ne hazudj hogy a barátod!

tuti hogy rólad van szó

2012. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
TE CSAJ VAGY NEM TUDTAM
2012. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
68%

A kérdezőnek:


-Vastagabb óvszer

-2,vagy több menet

-ha a gond lelki eredetű,akkor Floxet(gyógyszer-ezzel csak óvatosan!!)

-piáljatok előtte ( 1-2 pohár!! például vörösbor)



Kedves Ismeretlen, aki 2008-07-28 11:46 -kor írt egy hozzászólást! Remélem nem haragszol meg, hogy letegezlek.


Vannak,akik azt mondják, hogy nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban.Valóban nem ez a legfontosabb,de LEGALÁBB olyan fontos,mint például a bizalom,hiszen igencsak összeköti az embert.Bízni lehet egy barátban,és őszinte is lehet az ember pl.: a szüleivel. Szeretkezni viszont nagy valószínűséggel (bár a mai világban már sajnos ez nem így megy) a pároddal fogsz,és itt meglessz mind a bizalom,mind az őszinteség.Sejtésem szerint Te férfi vagy.Én nő,tehát egy nő -pontosabban az én szemszögemből fogok véleményt nyilvánítani:

Itt vagyok 22 évesen, 2 éve párommal lakok.Mindamellett,hogy nagypapája nálunk lakik,aki szánt szándékkal nehezíti a helyzetünket,mosok,takarítok főzök rájuk az iskola,illetve a gyakorlat mellett,sőt még dolgozok is, IGEN, az a minimum,hogy sokáig tartson a szex,és jó legyen.És nem azért mert k*rva vagyok,tudod? Azért,mert ezzel kapok egy minimális elismerést,és dícséretet,és nem háztartási gépnek érzem magam. K*rvák lennénk?Csupán csak azért mert a nők szeretik,ha NŐként bánnak velük,és a munkájukért megbecsülik?Nagyon felidegesítettél a hozzászólásoddal! Miért lenne a nő önző ringyó, azért mert szeretné,ha tovább tartana a szex?Eszem megáll!!!! A pasik közt is szét lehet nézni,mert ugyebár az a megoldás,ha otthon nem működik a szex,akkor fogja magát és félrekefél...(TISZTELET A CSEKÉLY SZÁMÚ KIVÉTELNEK!!!) Gyönyörű,mondhatom!


"Ahelyett, hogy segítenél neki ezt a problémát megoldani azzal fenyegetőzől, hogy kidobod."

Az fel sem merül Benned,hogy vajon miért írt erre az oldalra??Valószínűleg megoldást keres a problémájára,ráadásul említi is,hogy nagyon jó a kapcsolatuk!


Lényeg a lényeg :

A szex vagy összehoz,vagy szétszed.


Hidd el, előbb vagy utóbb Te magad is rá fogsz erre jönni!

2012. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!