Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Arra gondoltam, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra gondoltam, hogy a barátommal kipróbálnék egy sms-szexet... Hogy kezdjem el, és miket írjak neki?

Figyelt kérdés
Az elején egy kis aranyos sms-t szeretnék írni, h érezze, h mit szeretnék, de mégsem durr bele a közepébe... Nektek van ötleteitek ehhez ?
2008. júl. 27. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.. ez enhéz ügy, hogy izgalomban tudd tartani annyi ideig a másikat míg emgírod a választ, meg nem tudom szerintem nem oylan élvezetes mint a telefonszex. Inkább avval próbálkoznék. Bár kiváncsi vagyok miylen ötletek vannak még ehhez.
2008. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
sms-szex? téged nagyon átvertek :D
2008. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát én még nem is hallottam ilyet, hogy sms szex. Telefonszexről, chatszexről igen... de az gyorsabb, spontán, nem úgy, mint az sms. Esetleg azzal lehet kezdeni, hogy mi van rajtad és hogy levenné-e vagy valami hasonló. De szerintem elég uncsi leírni a folyamatot... inkább hívd fel, úgy sokkal izgatóbb tud lenni.
2008. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
42%
SMS-szex? az egyetlen eset ahol előny a korai magömlés... anyagilag pláne.
2008. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hm... oké xD akkor téma ejtve xD
2008. júl. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!