Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem, hogy a párom orálisan akar kielégíteni?

Figyelt kérdés
Ő az első barátom,pár hónapja járunk,még nem feküdtünk le,én szűz vagyok.Azonban az ujjazás első és második alkalommal is néha fájt(de közben élveztem is),a nyelvvel való izgatást pedig különösebben nem is élveztem.Miért van ez?
2008. júl. 25. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! még nem állsz készen, hogy lefeküdjél vele. nem tudom, nem túl durván ujjaz? vagy nem nedvesedtél be annyira? nagyon feszélyezve vagy. nem esik jól, ha orálisan kényeztet?
2008. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Häny éves vagy

Sztem ha mčg nem člvezed sem a nyaläst sem az ujjazäst akkor biologiailag nem vagy ott érett ugy hogy maradjon mčg nektek a simogatäs

De azért kiverheted neki

Hätha az izgalomba hoz tčged

2008. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszadóhoz csatlakozom. Nem vagy lelkileg felkészülve. Nem szakadt át véletlenül ujjazás közben a szűzhártyád? mert az is előfordulhat, hogy fizikailag már nem vagy szűznek tekinthető.

A fiú oldaláról pedig lehet, hogy nem tud téged megfelelően kényeztetni.

2008. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vannak akik egyszerűen nem tudják élvezni, nincs ezzel semmi gond, ugyanolyan minthogy vannak olyan pasik akik nem szeretik ha leszopják őket ez ilyen, nem szerethet mindenki mindent...különbözőek vagyunk, de az is lehet amit az előzö válaszolók írtak, hogy görcsölsz...ezt neked kell eldöntened, hogy mi miatt...kitartás, puszi :)
2008. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolom megtévesztő,hogy az első barátom,és azért hiszitek azt,hogy nem vagyok felkészülve...16 éves vagyok,kicsit lehet későnérő,de nem érzem magam felkészületlennek,és szerelmes is vagyok...van valakinek valami más ötlete?
2008. júl. 26. 00:49
 6/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele..én is 16 vagyok és 2 hónap után engdtem azt h megujjazon..szegény már alig bírta de én nem tudtam magam elengedni de ő meg nyugatotott és megbeszéltünk mindent vele..ez segít...meg kell h bízz benne és el kell lazulnod! :) sok sikert!:)
2008. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2008. júl. 26. 14:45




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!